Vinylové podlahy lepené

Vinylové podlahy lepené
Vinylové podlahy lepené 1
Vinylové podlahy lepené 2
Vinylové podlahy lepené 3
Vinylové podlahy lepené 4
Vinylové podlahy lepené 5
Vinylové podlahy lepené 6
Vinylové podlahy lepené 7

Vinylové podlahy lepené se dostávají opět do popředí zájmu klientů. Svou oblibu nabyly tím, že jsou cenově dostupné, odolné, stálobarevné a jsou nabízeny v široké škále provedení. Vinylové lepené podlahy jsou krytinami, které nemají přírodní původ, ale jsou vhodné pro všechny typy interiérů, stačí, pokud si vyberete jejich vhodné provedení. Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. představíme tuto krytinu klientům na vzorcích. Zákazníky obvykle zaujme velké množství dřevěných, kamenných i abstraktních dekorů. Vinylové podlahy lepené, které jsou instalovány technologicky správně, vypadají na první pohled věrohodně, tak jako jejich přírodních předlohy.

Vinylové lepené podlahy v rolích nejsou mezi podlaháři žádnou novinkou. Tento druh podlahových povlakových krytin je desetiletí známý jako PVC v rolích. Tyto podlahy jsou na trhu velmi dlouho, ale stejně nemůžeme konstatovat, že jsou to krytiny, o které není zájmem. Právě naopak. S vývojem technologií výroby vinylu se v posledních letech na náš trh dostaly homogenní a heterogenní vinylové podlahy lepené v rolích i v lamelách, nebo ve formátu plovoucí vinylové podlahy na HDF nosné desce a v celovinylovém plovoucím provedení této podlahy.

Vinylové podlahy lepené mají rozsáhlé spektrum zajímavých vlastností

Elegantní a velice praktické vinylové podlahy lepené jsou v současnosti jedny z nejžádanějších podlahových krytin vůbec. Běžně bývají vybrány pro byty i pro komerční prostory. Naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. se vždy snaží aktuálně reagovat na nabídku výrobců a poptávku ze strany zákazníků na prodej a instalaci těchto povlakových podlahovin. U nás, v podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 Holešovice, představujeme novinky i tradiční provedení různých druhů krytin, mezi kterými vinylové lepené podlahy zaujímají jedno z předních míst.

Vinylové lepené podlahy jsou voděodolné

Vinylové podlahy lepené můžeme specifikovat jako cenově zajímavější variantu přírodních podlah. Jedná se o podlahy, které vynikají svou odolností, jsou nenáročné na údržbu a jsou příjemné na dotek. Údržba, kterou tyto vinylové podlahy lepené vyžadují, je snadná. Jestliže dodržíte doporučené užívání, údržbu a vhodné čisticí prostředky, budou Vám vinylové lepené podlahy sloužit dlouhá léta.

Vinylové podlahy lepené si svou oblibu získaly především díky své univerzálnosti použití, ceně a zajímavým užitným vlastnostem. I přes svůj původ, který není přírodní, je vinyl realisticky dekorován a vyniká vysokou odolností při zátěži i proti vlhkosti. To je pouze zkrácený výčet z mnoha priorit těchto podlah. Vinylové lepené podlahy jsou uživatelsky přívětivé. Získávají si stále více příznivců. Na dotek jsou měkčí a teplejší než ostatní tvrdé podlahoviny, kterými jsou laminátové plovoucí podlahy, dlažby nebo kámen. V nabídce rozsáhlé škály dekorů nemají vinylové lepené podlahy konkurenci.

Vinylové podlahy lepené a jejich výhody

 • Cenová dostupnost
 • Odolnost proti vlhkosti
 • Možnost výběru vzoru přírodních materiál, barev a abstraktních dekorů 
 • Široká nabídka rozměrů podlahových dílců
 • Volba možnosti směru pokládky a kombinace lamel
 • Vhodná pro instalaci na teplovodní podlahové topení
 • Zdravotní nezávadnost
 • Snadná údržba vinylové podlahy

Vinylové podlahy lepené, skladba lamel

 • PUR ochranná vrstva
 • Nášlapná vrstva
 • Dekorační vrstva
 • U některých výrobků skelné rouno
 • Podkladní vrstva
 • Spodní vrstva 

Vinylové podlahy lepené, možnosti pokládky

Vinylové podlahy lepené vyžadují pro technologicky správnou pokládku instalaci celoplošným lepením k suchému, pevnému a rovnému podkladu. Jedná se o několik milimetrů silné povlakové krytiny, proto je důsledná příprava podkladu nutností. Vhodným podkladem je obroušená samonivelační stěrka i rovný a pevný podklad z broušených konstrukčních desek. Spoje a vruty deskových podkladů musí být přetmeleny a přebroušeny. Vinylové lepené podlahy vždy vyžadují montáž vhodným speciálním lepidlem, určeným pro tyto podlahové krytiny. Lepidlo, vhodné pro montáž vinylových pásů a dílců není shodné.

Vinylové podlahy lepené

 • jsou dodávány v široké nabídce dekorů dřeva, kamene nebo abstraktních vzorů
 • jsou nabízeny ve formátu rolí nebo lamel různých rozměrů
 • jsou vysoce odolné vůči vlhkosti
 • jsou cenově dostupnější než podlahy z přírodních materiálů
 • jsou vždy montovány celoplošným lepením k podkladu
 • jsou vhodné pro pokládku na teplovodní podlahové vytápění
 • jsou opatřeny odolnou povrchovou úpravou PUR
 • jsou snadno udržovatelné

Vinylové podlahy lepené jsou tradiční a zároveň moderně zpracované

Podlahy Praha, s.r.o. prodávají a instalují vinylové lepené podlahy v dílcích od několika výrobců.

 • Tradiční, ryze české, vinylové podlahy lepené, které jsou již několik let v našem portfoliu krytin, jsou prodávány pod obchodní značkou Thermofix. Nabízíme je v provedení tloušťky dílců 2,0 mm pro bytové použití a 2,5 mm pro komerční prostory.
 • Dále Vám představíme vinylové podlahy lepené pro bytové prostory, které prodáváne pod obchodními názvy Amtico First, Floor Forever, Vepo, Podium Pro 30 a další. Pro komerční interiéry jsou vhodné Amtico Spacia, některé z řad Floor Forever a ECO55.
 • Vinylové lepené podlahy v rolích jsou dalším žádaným produktem, který klientům nabízíme. Také tyto povlakové podlahy obchodujeme z tradiční české i ze zahraniční produkce. Většinu vinylů, které nabízíme, si můžete u nás, v podlahovém studiu Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38 Praha 7 Holešovice, prohlédnout na vzorcích.

Pro vinylové podlahy lepené nabízíme kompletní servis

Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. se Vám v našem podlahovém studiu budou věnovat s co největší péčí. Vyslechnou Vaši poptávku, zkonzultují Vaše požadavky a pokusí se Vám doporučit co nejzajímavější řešení pro dodání a montáži Vaší nové podlahy, nebo na renovaci Vaší stávající podlahy. Zaručujeme Vám seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň realizovaných prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Vinylové podlahy na novém webu Podlahy Praha.
Vinylové podlahy lepené na starším webu Podlahy Praha.

Také by vás mohl zajímat web Vinylové podlahy Fatra Click.