Autosklo Praha

Autosklo Praha - služby které firma poskytuje:

Firma na trhu působí již od roku 2001. 

Pro více informací nebo pro okamžitou výměnu čelního autoskla volejte na číslo 603 111 072.

Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

Stejně jako naší klienti jsou spokojeni s našimi službami jako je renovace parket, renovace schodů či údržbu podlah, tak i klienti firmy Autosklo Praha důvěřují jejich službám a i vy se tak můžete spolehnout na výměnu čelního skla od této firmy.

Autosklo Praha - nadstandardní služby, které poskytují zdarma

  • Převzetí vozidla u vás a vrácení opraveného vozidla na vámi určené místo
  • Autosklo Praha mobilní montáže - možnost sjednání výměny čelního nebo jiného autoskla přímo u Vás. Bez příplatku po celé ČR.
  • Autosklo Praha NON STOP služba - opravy vozidel 365 dní v roce a 24 hodin denně bez jakéhokoliv příplatku. Možnost výběru čelního autoskla dle Vašich požadavků.
  • Čištění interiéru - Když je provedena výměna čelního skla, tak posléze na požádání vyčistí ZDARMA interiér vozidla.
  • Dálniční známku přelepí bez poškození na nové přední autosklo.
  • Oprava čelního skla je možno provést okamžitě. Skladem více jak 8000 autoskel

Autosklo Praha - opravu si objednejte co nejdříve

Pokud se vám poškodí čelní sklo neváhejte s jeho výměnou či opravou. Dle nových pravidel může být za poškozené čelní sklo odebráno policistou až 5 bodů a udělena pokuta. Ve většině případů se to řeší pouze domluvou a doporučením rychlé opravy, ale proč riskovat, když Autosklo Praha JR za Vás vyřeší veškeré formality!

Kvalitní autofólie brání vykradení

Bezpečnostní autofólie významně ztíží případnému zloději vniknout do vašeho vozidla. Tuto funkci splňují i zabarvené fólie. V servisu Autosklo Praha JR Vám doporučí a poskytnou nejvhodnější typy fólií na váš vůz a během chvíle fólie namontují.

Autosklo Praha – tradice, spolehlivost a kvalita

Firma vám může autosklo vyměnit klidně na počkání a to z toho důvodu, že disponují s více jak 8000 ks autoskel, které mají přímo na skladě. Autoskla jsou od originálních výrobců ve všech barvách a variantách (čelní skla, boční, zadní skla, střešní autoskla na osobní, nákladní vozidla a autobusová skla). 

Firma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv příplatků vám mohou nabídnout NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

Opravy autoskel provádí firma například u těchto modelů a značek