Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha provedená touto firmou je rychlá a bezpečná. Profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) realizují za slušnou cenu.

 

Fólie na okna

fólie na okna Objevte širokou nabídku okenních fólií od společnosti Infrasol. V tomto článku vám představíme Fólie na sklo aut a budov od této prestižní značky, přinášející mnoho výhod. Pokud potřebujete profesionální instalaci, firma vám ráda doporučí certifikovaného specialistu.

 

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do panelákuBezpečnostní vchodové dveře jsou důležitým prvkem v ochraně vašeho domova a poskytují vaší rodině a majetku pocit klidu a bezpečí. Tyto dveře jsou vybaveny speciálními bezpečnostními prvky, jako jsou masivní zámečnické mechanismy, pevné rámy a odolné materiály, které výrazně ztěžují vloupání. Přinášíme vám přehled výhod, které firma Dveře OK může nabídnout, pokud si přejete pořídit bezpečnostní dveře do paneláku.

 

Bezpečnostní vchodové dveře


Bezpečnostní vchodové dveřeJestliže uvažujete o nových vchodových dveří do bytu nebo chcete lépe zabezpečit ty současné, tak vám doporučujeme firmu Dveře OK? Kontaktujte profesionály z firmy Dveře OK za pomoci níže uvedeného kontaktu a oni u vás zdarma zaměří dveře poskytnou nezávaznou konzultaci a nechají vámi vybrané dveře objednat. Je jedno zda chcete bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře nebo prosté jednobodové vchodové dveře. Ve firmě vám dodají vchodové bezpečnostní dveře přesně na míru. Navíc je možnost nechat dveře namontovat do stávajících zárubní. Pokud však budete chtít i nové zárubně, tak ani to pro odborníky z firmy Dveře Ok není problém. Venkovní vchodové dveře od společnosti Dveře OK budou opatřeny komponenty, které budete sami chtít.

 

Deratizace štěnic

deratizace štěnicDeratizace štěnice se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o likvidaci a vymícení těchto nebezpečných parazitů. Jedná se o komplexní úkon, na který je zapotřebí profesionální firmy. Deratizace štěnic je proces zhruba na 3 týdny, protože je zapotřebí provést více zásahů, aby se vyhubili štěnice ve všech vývojových stadií. Odolnost štěnic je pro běžného člověka téměř nemožná a je vždy nutné zavolat deratizační firmu. Jen ona má přístup k speciálním přípravkům, které opravdu na deratizace štěnic fungují.

 

Čelní sklo

Čelní sklo Firma Autosklo JR je na trhu s opravami autoskel již přes 20 let. Školení odborníci vám poradí s jakýmkoliv dotazem ohledně čelního skla nebo jiného autoskla a nabídnou vám své profesionální služby. Působí v celé České republice a nemají problém čelní sklo opravit v jakékoliv oblasti.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brány Jestliže potřebujete vjezdové brány, garážová vrata, ploty a ostatní výrobky z tohoto odvětví kontaktujte firmu Urban BVP. Společnost dodává, upravuje na míru a instaluje dle přání zákazníka veškeré produkty z jejich nabídky. V této nabídce naleznete pochopitelně vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, závory a různé parkovací systémy. Parkovací zábrana bude nastavena přesně tak, jak budete potřebovat. Bezproblému oplotí váš pozemek, nainstalují vjezdovou bránu a k vaší již hotové garáži přidělají garážová vrata. Nabídnou vám špičkové řemeslné zpracování, které je opravdu na skvělé úrovni

 

Psychoterapie Praha

psychoterapie PrahaDíky dnešní době mají lidé čím dál tím častěji nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo mají nízké sebevědomí. Dalším důsledkem této uspěchané doby je, že svým pocitům nevěnuji dostatečnou pozornost nebo si s úzkostí, ochromujícícím strachem či panikou neumí poradit sami. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak vám doporučujeme psychoterapii Praha. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vyznat a následně se vypořádat s vašimi pocity. Délka psychoterapie se odvíjí podle toho s jakým problémem za psychoterapeutem příjdete a jak dlouho daný problém chcete řešit.

 

Restaurace Praha

Restaurace Praha Jestliže hledáte na internetu zrovna restaurace Praha 6. tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Tento hostinec, vás přivítá dobrým pivem, zahrádkou, grilováním, živou hudbu, vynikajícími prostory, které lze využít pro svatby či narozeninové oslavy. Co víc by člověk od dobré hospody mohl chtít.

 

Autosklo Praha

Autosklo PrahaPokud se vám poškodí čelní sklo neváhejte s jeho výměnou či opravou. Dle nových pravidel může být za poškozené čelní sklo odebráno policistou až 5 bodů a udělena pokuta. Ve většině případů se to řeší pouze domluvou a doporučením rychlé opravy, ale proč riskovat, když Autosklo Praha JR za Vás vyřeší veškeré formality!

 

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaNabízíme vám podlahovou krytinu marmoleum a to včetně všech služeb s ní spojenou. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a neobvyklá není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od naší společnosti vás nezklame.

 

Zámečnictví Praha

Zámečnictví PrahaZámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha. Toto zámečnictví má otevírací dobu od 6:00 do 20:00 každý den v týdnu. Zámečnická pohotovost, která je otevřena ve stejnou dobu se vám bude jistě také hodit, a proto doporučujeme si číslo 601 502 205 uložit do mobilního telefonu a v případě nouze volat. Zámečníci z této firmy jsou velcí profesionálové, kteří mají velké zkušenosti a dokáži si poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro Zámečnictví Praha to hlavní a na jejich kvality se lze opravdu spolehnout stejně jako se lze spolehnout na kvality naší firmy Podlahy Praha.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaKaždému se někdy v životě stane, že zalomí klíč v zámku, zabouchne si dveře nebo se nemůže dostat do auta. Když už se vám tato nepříjemnost stane, tak se nesnažte dveře vyrazit nebo vylomit. Poškodili byste totiž dveře, futra nebo střelku zámku. Zámečnická pohotovost Praha poskytuje nonstop rychlý zámečnický servis a její profesionál dokáže během několika málo minut vyřešit jakýkoliv problém se zámkem nebo dveřmi bez poškození. Vždy má u sebe také několik typů bezpečnostních vložek, je schopen ji na místě rychle namontovat a předat vám hned i nové klíče. Mezi pohotovostní služby, které nabízí zámečnická pohotovost Praha, patří např.: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha Pečlivě si uložte telefonní číslo na zámečnickou pohotovost Praha, nikdy nevíte, kdy se Vám bude hodit!

 

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha je firma s dlouholetou tradicí v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale nemá problém realizovat zakázku po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovaní profesionálové s dlouholetou praxí v oboru a svojí práci odvádí opravdu kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Luxusní koupelny

Luxusní koupelny Srdečně Vás zveme do nové exkluzivní vzorkovny, která byla otevřena v roce 2017 na pražském Žižkově. Naleznete zde vše, co se týká luxusní koupelny jako například  luxusní vanyluxusní baterieluxusní radiátoryluxusní obklady a luxusní sprchové koutyV této vzorkové prodejně o rozloze 150 m2 jsou vystaveny a představovány luxusní koupelny od firem Dornbracht a Alape. Specializují se na koupelny podle nejnovějších trendů tak, aby dokázali uspokojit i tu nejnáročnější veřejnost. Tyto firmy jsou ověřenými hráči na poli luxusních koupelen.

 

Schodolezy pro invalidy

schodolezy allmedicaLidově řečeno, schodolez pro invalidy je stroj, který umožňuje doprovodné osobě snazší pohyb s vozíčkářem po schodech. Na schodolez můžete upevnit invalidní vozík nebo jsou typy, které mají vlastní sedačku a poté lze díky elektrickému motoru, kterým je schodolez opatřen, snáze a téměř bez fyzické námahy zdolat schodiště. I přesto, že má postiženému ulehčit pohyb po schodech, tak není schopen toto zvládnout bez doprovodu. Schodolez až na jeden multifunkční samoobslužný schodolez Explorer, není schopen fungovat bez vnější pomoci. Jeho obsluha je však velmi snadná a zvládne ji každý. Zvlášť ty pásové fungují opravdu na bázi stisknutí jediného tlačítka - vypnuto / zapnuto.