Renovace schodů

renovace schodů - BROUŠENÍ SCHODŮ

renovace schodů - BROUŠENÍ SCHODŮ
Pokud máte v domě nebo v bytě schody, které jsou popraskané nebo vyšlapané, lze provést jejich renovaci broušením a poté nanesením ochranné vrstvy kvalitního laku nebo vosku. Společnost Podlahy Praha nabízí v rámci svých poskytovaných služeb mimo jiné také broušení schodů. Staré odřené, poškozené nebo prošlapané schody umíme broušením zrenovovat a tím... » Více...

renovace schodů - RENOVACE DŘEVĚNÝCH SCHODŮ

renovace schodů - RENOVACE DŘEVĚNÝCH SCHODŮ
Schody jsou kromě své základní funkce zároveň dekorativním solitérem v domě. Ani nejkvalitnější dřevěné schodiště však nevydrží donekonečna. Po určité době dojde k prošlapání jednotlivých stupňů a dřevěné s chody tak ztrácí na atraktivitě a bezpečnosti. Aby bylo schodiště i nadále bezpečné a dalo se bez potíží používat, je nutné přistoupit k... » Více...

renovace schodů - OPRAVY/OPRAVA SCHODŮ

renovace schodů - OPRAVY SCHODŮ
Schody musí být naprosto bezpečné – uvolněné nebo prošlapané stupnice bezpečnost nezaručují. Opotřebované podesty, vyšlapané stupně a viklající se zábradlí upozorňují na potřebu důkladné opravy. N a nebezpečně prošlapaných stupních nebo jinak poškozených s chodech hrozí nebezpečí úrazu. Oprava schodů je jednoduché a rychlé řešení, které Vám zajistí jejich správnou funkčnost a... » Více...

renovace schodů - REKONSTRUKCE SCHODŮ

renovace schodů - REKONSTRUKCE SCHODŮ
Schody musí být naprosto bezpečné – uvolněné nebo prošlapané stupnice bezpečnost nezaručují. N a nebezpečně prošlapaných stupních nebo jinak poškozených s chodech hrozí nebezpečí úrazu. Opotřebované podesty, vyšlapané stupně a viklající se zábradlí upozorňují na potřebu důkladné rekonstrukce schodů. Schodiště je konstrukcí, která podléhá mnoha pravidlům a normám . Jestli jste se... » Více...

Většina schodů v průběhu času ztrácí na atraktivitě a hlavně na bezpečnosti. Různé škrábance a oprýskaný lak na schodech nepůsobí vzhledově dobře, a na nebezpečně prošlapaných stupních nebo jinak poškozených schodech hrozí nebezpečí úrazu. Na poškozených schodech může být nejen nepříjemná, ale i dosti náročná, skoro by se dalo říci, že až riskantní. Renovace schodů je rychlé a jednoduché řešení, které vrátí schodišti nejen jeho zašlou krásu, ale hlavně správnou funkčnost.

Renovace schodů - není potřeba kupovat nové schody

Máte-li v domě nebo bytě nějakým způsobem poškozené schody, které jsou popraskané nebo vyšlapané, nemusíte hned objednávat jejich nákladnou celkovou výměnu. V současnosti existují různé způsoby, jak lze provést renovaci starých schodů - nejčastěji se provádí zbroušením a poté nanesením nové ochranné vrstvy kvalitního laku. Společnost Podlahy Praha nabízí v rámci poskytovaných služeb mimo jiné také provedení kvalitní renovace schodů. Staré odřené, poškozené nebo prošlapané schody umíme nejen zrenovovat, ale hlavně podstatně prodloužit jejich životnost.

Pokud potřebujete provést renovaci schodů a obnovit jejich funkčnost i vzhled, neváhejte oslovit společnost Podlahy Praha. V tomto oboru máme díky dlouhým létům praxe mnoho zkušeností. Naši profesionálové posoudí aktuální stav schodů, rozsah jejich poškození a hlavně nutný rozsah renovace schodů. Naši podlaháři s letitými zkušenostmi mohou zabránit Vašemu nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Vypracujeme pro Vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace a doporučíme vhodný rozsah renovačních prací. Návštěvu technika na místě předpokládané renovace schodů nabízíme samozřejmě zdarma.

Renovace schodů - zvolíme správný postup

Vhodný postup renovace schodů vždy závisí na rozsahu a charakteru jejich poškození.

Před objednávkou služeb podlahářů byste znát zásadní kroky při renovaci schodů. Při renovaci schodů je vždy nutné nejdříve zjistit jejich současný stav. Tento krok není radno podceňovat, protože špatný odhad by Vás mohl stát dost peněz a výsledek by nemusel splňovat Vaše předpoklady. Celková renovace schodů je činnost náročná nejenom na čas, ale také na finance. O to hřejivější a krásnější je potom pohled na nové – zrenovované schody.

Renovace schodů je náš obor kterému rozumíme

Renovace schodů je jednou z našich specializací, máme za sebou desítky dokončených zakázek a věříme, že k plné spokojenosti našich zákazníků. Svému řemeslu rozumíme, dokážeme poradit a doporučit správné řešení. Nabídka našich profesionálních služeb  v oblasti renovace schodů vždy zahrnuje kompletní servis. Víme, že dobře odvedená práce je naší nejlepší vizitkou.

Nabízíme prohlídku již realizovaných renovací schodů, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Jak probíhá renovace schodů?

Jelikož u schodů bývají stupně uprostřed většinou silně vychozeny, jejich renovace nespočívá pouze v tom, že se přebrousí povrchová vrstva a schody se jen nalakují. Je potřebné jejich vyrovnání zbroušením, zatmelením a případně oprava jednotlivých stupňů. Drobnější poškození schodů se dá opravit relativně snadno.

Při renovaci schodů se provádí broušení schodů za pomoci speciálních strojů, které vybrousí tenkou vrstvu povrchu, následuje oprava nášlapů, schodnic a na závěr se aplikuje nová povrchová vrstva kvalitního laku nebo vosku. V případě potřeby provádíme také nezbytné opravy – jako například doplnění odštípnutých kousků dřeva, ukotvení uvolněného zábradlí, obroušení a nátěr zábradlí i bočního opláštění. Po výsledné renovaci bude schodiště opět plně funkční, schůdné a hlavně bezpečné.

Dodejte Vašim schodům nový vzhled, který učiní z Vašeho schodiště opět nové.

Při renovaci schodů klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle Vašich představ. Máte-li doma staré schody, které již mají něco za sebou, pak určitě neváhejte a oslovte nás!  Dokážeme za velmi příznivou cenu proměnit Vaše staré schody v dokonalý skvost.

Obraťte se na nás! Na renovace schodů a renovace podlah Praha jsme odborníci!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlah, Renovace parket či Broušení parket.