Bezpečnostní vchodové dveře do bytu

Jestliže uvažujete o nových vchodových dveří do bytu nebo chcete lépe zabezpečit ty současné, tak vám doporučujeme firmu Dveře OK? Kontaktujte profesionály z firmy Dveře OK za pomoci níže uvedeného kontaktu a oni u vás zdarma zaměří dveře poskytnou nezávaznou konzultaci a nechají vámi vybrané dveře objednat. Je jedno zda chcete bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře nebo prosté jednobodové vchodové dveře. Ve firmě vám dodají vchodové bezpečnostní dveře přesně na míru. Navíc je možnost nechat dveře namontovat do stávajících zárubní. Pokud však budete chtít i nové zárubně, tak ani to pro odborníky z firmy Dveře Ok není problém. Venkovní vchodové dveře od společnosti Dveře OK budou opatřeny komponenty, které budete sami chtít.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 123 233
E-mail: info@dvere-ok.cz

Proč bezpečnostní vchodové dveře od Dveře OK?

  • úvodní konzultace zdarma
  • rychlá montáž - obvykle do 3 hodin
  • dopravení dveří na místo do tří týdnů 
  • instalace nových dveří může proběhnout bez bourání původních zárubní
  • dodání základních typů vchodových bezpečnostních dveří ihned

Využití bezpečnostních vchodových dveří

Bezpečnostní vstupní dveře do bytu mohou být vchodové dveře do bytu, které mají parametry jak protipožární, tak i bezpečnostní ochrany. Bezpečnostní vchodové dveře, které firma dodává tedy mohou mít oboje zabezpečení současně. Z toho důvodu je doporučujeme jako bezpečnostní dveře do bytu, rodinného domu či jako dveře do paneláku.

Bezpečnostní vchodové dveře - jaké dveře vybrat?

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání

Bezpečnostní vchodové dveře splňují certifikace RC2 a RC3. Tyto bezpečnostní dveře mnohonásobně ztíží případnému zloději vniknutí do vašeho domu či bytu. Nicméně hodně důležitým faktem je, že zloději bezpečnostní dveře moc dobře poznají, takže se o vloupání vůbec nepokusí. Raději vždy vyberou dveře, které nemají bezpečnostní prvky. Dveře se také vybaví bezpečnostním zámkem. Nejvíce žádané dveře, co do rozměru se týká, jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, ale jak jsme již psali v úvodu, tak firma Dveře OK vám nechá vyrobit dveře na míru. Nemusíte se bát dveře sami odborně zaměří a objednají, takže vše proběhne rychle a hladce.  Je jedno zda chcete vchodové bezpečnostní dveře do bytu v paneláku nebo do rodinného domu.

Bezpečnostní vchodové dveře protipožární

Bezpečnostní vchodové protipožární dveře v sobě právě zahrnují dvojí ochranu, o které jsme již psali. K výše uvedené ochraně proti vloupání navíc dveře v sobě nesou i protipožární prvky. Protipožární dveře jsou vybavené požárním a kouřotěsným uzávěrem a těsnou ocelovou zárubní. Tyto dveře mají protipožární kvalifikaci EI,EW 30 DP3. Doba odolnosti těchto dveří je minimálně 30 minut. Kvalita dveří je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben.