Čelní sklo od autoskla JR

Firma Autosklo JR je na trhu s opravami autoskel již přes 20 let. Školení odborníci vám poradí s jakýmkoliv dotazem ohledně čelního skla nebo jiného autoskla a nabídnou vám své profesionální služby. Působí v celé České republice a nemají problém čelní sklo opravit v jakékoliv oblasti.

Čelní sklo - proč se obrátit na autosklo JR?

  • Oprava čelního skla probíhá i za pomoci mobilního servisu, který přijede přímo k vám a čelní sklo buď opraví nebo vymění.
  • Výměna čelního skla proběhne na počkání, protože na skladě mají více než 8000 typů čelních skel.
  • Jestliže máte rozbité čelní sklo, tak odborný posudek, zda je možné scelení nebo je nutná výměna, je proveden zdarma.

Čelní sklo - ceník

Pokud vás zajímá cena za výměnu či opravu čelního skla, podívejte se na ceník čelních skel. Čelní sklo je důležitou součástí vozidla a naprosto zásadně ovlivňuje viditelnost a přehled. Proto firma Autoskla JR nedoporučuje podceňovat prasklé čelní sklo či poškrábání. Rozbité čelní sklo může být opravdu nepříjemné a je lepší co nejdříve kontaktovat odborníky.

Čelní sklo - oprava lepením

Přední sklo lze opravit metodou lepením praskliny nebo také se někdy užívá slovo scelení praskliny. Tato služby vyjde podstatně levněji než nové čelní sklo. Cenové rozpětí je 800-1800 Kč podle míry poškození. Bohužel ale k scelení praskliny nemůže dojít vždy. Pokud je sklo poškozené více, tak je nutná výměna autoskla.

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel

Na čelní skla jsou ve společnosti Autoskla JR odborníci a mají naskladněné tisíce autoskel. Ano na skladě mají něco přes 8000 autoskel. Čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo. Všechny tyto čelní skla a mnoho dalších mají přímo na skladě v

Čelní sklo - NONSTOP servis

Čelní sklo jistě chcete mít opravené co nejdříve a to ať se vám porouchá v jakoukoliv dobu. To je důvod proč má firma Autoskla JR k dispozici nonstop linku na čísle +420 603 111 072.

Čelní sklo - mobilní tým

Další výhodou, kterou vám firma nabízí, je mobilní tým, který za vámi může přijet a provést výměnu přímo u vás. Zároveň může zajistit likvidaci pojistných událostí.