Co na podlahu

Co na podlahu
Co na podlahu 1
Co na podlahu 2
Co na podlahu 3
Co na podlahu 4
Co na podlahu 5
Co na podlahu 6
Co na podlahu 7
Co na podlahu 8
Co na podlahu 9

V našem podlahovém studiu Vám pomůžeme vyřešit otázku co na podlahu.

Co na podlahu? Jednou za život tuto otázku řeší téměř každý z nás. Poměrně jednoduchá otázka může, při špatném rozhodnutí, nadělat velké problémy. Pokud nebudete vyžadovat radu odborníka, může mít nesprávná odpověď na Vaši otázku nemalé důsledky. Každý, kdo stojí před tímto rozhodnutím, si musí uvědomit, že je to velice důležitý krok na několik příštích let, u některých druhů podlahových krytin i na několik generací. Klientům, kteří se obrátí na společnost Podlahy Praha s.r.o., pomůžeme vyřešit otázku co na podlahu.

Stávající nabídka i novinky mezi podlahovými krytinami, jsou našim zákazníkům většinou dobře známy a dobře se v nich orientují. Jsou však tací, kteří volí konzervativnější způsob při řešení otázky co na podlahu a zvolí pro své domovy klasické materiály. V našem podlahovém studiu Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, jsme připraveni Vám předvést klasiku i novinky, a pomůžeme Vám řešit otázku co na podlahu.

Přijďte se podívat a my Vám předvedeme, co na podlahu:

  • Co na podlahu? Dřevěné podlahy
  • Co na podlahu? Tvrdé podlahové krytiny
  • Co na podlahu? Aby byla stále jako nová, čisticí a údržbové prostředky
  • Co na podlahu? Venkovní terasy
  • Co s podlahou? Pro ty, kteří řeší renovaci stávajících podlah

Co na podlahu? Zvolili jste dřevěné podlahové krytiny

Dřevo, to je nestárnoucí klasika. Majitel, který se rozhodne pro tuto dřevěnou podlahu, má jistotu dobré volby a dlouhá léta a při správné údržbě nebude řešit otázku co na podlahu. Nadčasovost tohoto materiálu jde napříč dobou a najdeme ho nejen v bytech, ale i v ostatních interiérech. Velkou předností je u dřevěných podlah jejich originalita. Musíme zmínit velký výběr z dostupných provedení, masiv, dýha a vrstvené provedení, použití různých rozměrů, prken a jejich varianty, parkety a mozaiky a v neposlední řadě povrchové úpravy lakované, olejované a jejich verse. Podlaha z parket má výhodu, že umožňuje broušení parket a celkové renovace parket

Společnost Podlahy Praha s.r.o. má velký výběr těchto dřevěných podlah a každý, kdo řeší co na podlahu, si u nás vybere.

Co na podlahu? Zvolili jste tvrdé podlahové krytiny

Tvrdé podlahové krytiny jsou z materiálů, které nemají ve většině případů přírodní původ a na svém povrchu mají tvrdou ochrannou vrstvu. Zmíníme zde laminátové plovoucí podlahy, vinylové podlahy, PVC a přírodní linoleum s povrchovou úpravou PUR, které řadíme do tvrdých podlahových krytin. Tento výčet druhů krytin by mohl pomoci vyřešit otázku co na podlahu, pro ty, kteří chtějí jiný materiál než dřevo.

Těm kdo se ptají co na podlahu, dokážeme předvést vzorky tvrdé podlahové krytiny. Kde? Podlahové studio Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice.

Neřešíte co na podlahu, ale co s podlahou?  Pro Vás máme nabídku renovace stávajících podlah.

Máte dřevěnou podlahu? Ta Vám sice vyhovuje, ale po letech používání je zašlá, poškrábaná a omšelá? Potřebujete mít svou podlahu zase v plném lesku? Je tu pro Vás jednoduché řešení. Přijďte se poradit s našimi odborníky, ti podlahu posoudí a vypracují nabídku, zda je pro Vaši podlahu vhodné hloubkové čištění nebo kompletní renovace. Nemusíte se podlahy, která je takto poškozená ihned zbavovat a pořizovat novou, finančně méně náročná zato účinnější je renovace podlahy.

Co na podlahu ze dřeva? Řešení má Společnost Podlahy Praha s.r.o. a tou je renovace podlah.

Co na podlahu v exteriéru? Venkovní terasy?

Co na podlahu v exteriérech? Plánujete venkovní terasu a řešíte tuto otázku, protože i venkovní terasa je podlaha? V mnoha případech se setkáváme s použitím materiálu na pochozí plochy jako dlažba slinutá nebo zámková, kámen, beton, dřevoplast  WPC a dřevo. Všem, kdo řeší co na podlahu terasy, naši odborníci ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. rádi poradí a předvedou různé vhodné povrchy teras – exotické dřeviny, evropské dřeviny či kompozitové deckingy. Vaší terasu zaměříme, naplánujeme a zrealizujeme na klíč.

Terasy, které budete realizovat s pomocí společnosti Podlahy Praha, s.r.o. vyřeší Vaší otázku co na podlahu, na Vaše venkovní pochozí plochy.

Ti co řeší co na podlahu, aby byla stále krásná, nabízíme čisticí a údržbové prostředky a systémy.

Otázka zní jednoduše co na podlahu? Ale nemusí se vůbec týkat podlahových krytin. Tato otázka může být položena z důvodu péče o podlahu. Pokud chcete podlahu, kterou jste si vybrali, užívat po dlouhou dobu, musíte řešit, co na podlahu, ve smyslu čím podlahu čistit  a udržovat,  aby byla co nejdéle funkční a hezká. Odborníci ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. Vám rádi poradí. Na základě dlouholetých zkušeností v tomto oboru Vám vyberou ty nejvhodnější prostředky na údržbu Vaší podlahy.

V našem podlahovém studiu Podlahy Praha s.r.o. Vám představíme a nabídneme všechny údržbové, čisticí prostředky a systémy, které se obvykle používají na údržbu podlah.

Na Vaši otázku, co na podlahu, máme hned několik odpovědí. Nejlepší bude, když nás navštívíte a svou otázku nám položíte u nás v podlahovém studiu Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice a my Vám na ni odpovíme. Věříme, že odpovědi, které uslyšíte, budou pro Vás přínosem.

Zastavte se u nás a nebojte se položit otázku: co na podlahu?