Deratizace štěnic

Deratizace štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o likvidaci a vymícení těchto nebezpečných parazitů. Jedná se o komplexní úkon, na který je zapotřebí profesionální firmy. Deratizace štěnic je proces zhruba na 3 týdny, protože je zapotřebí provést více zásahů, aby se vyhubili štěnice ve všech vývojových stadií. Odolnost štěnic je pro běžného člověka téměř nemožná a je vždy nutné zavolat deratizační firmu. Jen ona má přístup k speciálním přípravkům, které opravdu na deratizace štěnic fungují.

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Deratizace štěnic - jak tohoto parazita najít

Štěnice napadají člověka i domácí mazlíčky. Kousnutí od štěnice obvykle nepříjemně svědí, kůže může otékat a na místě se tvoří i několik puchýřů.

Jak vypadají štípance od štěnice? I toto se dočtete na webu, který pro vás připravila speciálně firma Deratizace Praha. Většinou se kousnutí od štěnice přirovnává ke štípanci od komára. Typickým znakem je však to, že štěnice na rozdíl od komára kousnou vícekrát vedle sebe. 

Deratizace štěnic - zanechávají po sobě stopy

Dále můžete přítomnost štěnic vystopovat pomocí výkalů, které po sobě zanechávají na matraci a okolí postele. Někdy můžete dokonce objevit štěnice na tmavých a dobře skrytých místech, pokud se rozhodnete je hledat. V každém případě je pak na místě oslovit odborníky na hubení štěnic. Naše firma Deratizace Praha se věnuje dezinsekci a likvidaci škůdců již 15 let.

Deratizace štěnic - proč vybrat firmu Deratizace Praha?

  • Deratizaci štěnic provádí nejmodernějšími dezinsekčnímy prostředky, které jsou bežné veřejnosti neprodejné
  • Vědí, že štěnice domácí vyžadují rychlí zásah. Do 2 hodin jsou u vás a problém řeší.
  • Mají velice přijatelné ceny a garantují 100 % úspěšnost jejich zákroku.
  • Mají za sebou nespočet úspěšně realizovaných deratizací, dezinsekcí a dezinfekcí - reference k dodání.

Deratizace štěnic - proč vyhledat odborníky?

Jak jsme psali, tak likvidace štěnic je komplexní záležitost a je třeba nejen deratizovat váš byt, ale i byty okolo. Respektive je to doporučeno. Pokud byste se pouštěli do deratizace štěnic na vlastní pěst, tak riskujete, že si štěnice vytvoří rezistenci na vámi použité jedy a následná odobrná dezinsekce bude výrazně komplikovanější.

Deratizace Praha pro vás navrhne vhodné řešení na míru vaší situaci a poskytne 100% garanci na úspěšnost tohoto zákroku. Poku deratizace štěnic úspěšná nebude, tak vám bude vráceno 100% peněz.

Deratizace štěnic - může za výskyt štěnic špína?

Mnoho lidí si myslí, že za přítomnost štěnic může špína a špatné hygienické podmínky. Za problém se stydí a bojí se ho hlásit. Je třeba si však uvědomit, že štěnice se špínou nemají co dělat. Prostě si je přivezete z dovolené nebo i  vlaku či autobusu. 

Proč se mohou objevit štěnice?

  • Štěnice si nejčastěji lidé přivezou z dovolené a to i z luxusních hotelů,
  • Štěnice se objevují všude tam, kde je větší koncentrace lidí.
  • Často se přemnoží i v různých skladech a lidé je přinesou domů z práce.
  • V panelácích se k vám štěnice mohou dostat i mezi prostupy kolem trubek ústředního topení