Folie na okna Infrasol

folie na sklo
folie na okna
folie na okna auta
protisluneční folie
folie na sklo

Okenní fólie lze přehledně rozdělit do dvou hlavních kategorií: Fólie na sklo auta a ty, které se používají na oknech budov.

Fólie Infrasol
E-mail:
info@infrasol.cz

Fólie na skla aut

Tato kategorie nabízí pestrý sortiment různých typů fólií. Zde můžete objevit hlavní účel a výhody těchto fólií, ať už se jedná o běžné známé výhody nebo nejnovější možnosti využití. Dále zde najdete odkaz na prodej folií, protože poptávka po těchto fóliích stále roste, díky jejich efektivnímu a finančně nenáročnému řešení mnoha každodenních problémů.

Fólie na skla budov

Tato kategorie zahrnuje čtyři druhy fólií s různými účely. Některé jsou vhodné jako interiérové fólie, které lze bezpečně instalovat i na dvojsklo zevnitř bez rizika prasknutí skla způsobeného teplotním stresem. Ostatní fólie jsou určeny pro venkovní instalaci s cílem lépe udržet teplo v létě.

Protisluneční fólie na okna

Tyto fólie mají za cíl minimalizovat průchod tepla do místnosti a jsou známy jako solární nebo protisluneční fólie. Navzdory běžnému využívání klimatizace v horkých dnech mohou tyto fólie výrazně snížit průnik infračerveného tepla ze slunce až o 90 %.

Termoizolační fólie na okna

Termoizolační fólie mají za úkol snižovat únik tepla během zimních měsíců pomocí své speciální polyesterové struktury. U některých fólií od Infrasol je tento efekt ještě výraznější než u konkurenčních produktů.

Bezpečnostní fólie na okna

Bezpečnostní fólie Infrasol patří mezi fólie na okna a stále častěji slouží jako efektivní ochrana proti snadnému vloupání skrz sklo. Klíčovým prvkem těchto fólií je kvalitní, průhledný a odolný laminát, schopný odolat i extrémním nárazům a poskytnout spolehlivou ochranu majetku.

Privátní fólie na okna

Privátní fólie mají za cíl omezit průhlednost skla a zároveň umožnit dostatečné množství viditelného světla, které proniká do místnosti. Velké továrny s prosklenými okny ve svých výrobních nebo skladovacích prostorách využívají matné fólie INFRASOL k omezení sledování pracovního procesu zaměstnanci i náhodnými pozorovateli zvenčí.