Luxusní koupelny Praha

Srdečně Vás zveme do nové exkluzivní vzorkovny, která byla otevřena v roce 2017 na pražském Žižkově. Naleznete zde vše, co se týká  luxusní koupelny Praha jako například  koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové koutyV tomto koupelnovém studiu o rozloze 150 m2 jsou vystaveny a představovány luxusní koupelny od firem Dornbracht a Alape. Specializují se na moderní koupelny podle nejnovějších trendů tak, aby dokázali uspokojit i tu nejnáročnější veřejnost. Tyto firmy jsou ověřenými hráči na poli luxusních koupelen.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Koupelny Praha - Inspirovat se můžete zde

Tak jako naší klienti si pochvalují naše renovace parket, renovace schodů či údržbu podlah, tak i zákazníci vzorkové prodejny Dorint DG centrum si pochvalují jejich produkty.

Společnost Dornbracht Group se za svou šedesátiletou historii stala leaderem v oblasti výroby prémiových armatur a výrazně se podílela na jejich vývoji, a to po stránce designu, architektury i technologií. Počínaje rokem 2001 je součástí koncernu Dornbracht Group i společnost Alape, která má mezi výrobci sanitárních zařízení obrovské renomé. V DG centru na Žižkově Vám luxusní baterie od firmy Alape osobně představí a pomohou Vám s nejlepším výběrem.

Koupelny Praha - více než jen sprcha

Technologické inovace jako např. systém PERFORMING WATER posouvají zařízení firmy Dornbracht na novou úroveň a Vám se tak dostává maximálního luxusu. Jedná se především obsáhlý výčet možností, jak optimalizovat tok vody ve Vaší luxusní koupelně. Způsoby jako forma deště, intenzivně pulzující či zahalující proud vody mimo jiné dodávají originalitu, jíž luxusní sprchové kouty a luxusní vany disponují.

Luxusní koupelny – systém transforming water

Jedinečný systém TRANSFORMING WATER je založen na dlouhodobých poznatcích a zkušenostech a snaží se docílit, aby Váš pocit z koupele byl co vůbec nejlepší. Pomocí designu, architektury a technologie Vám poskytne dokonalé útočiště, místo, kde se můžete zastavit a revitalizovat. Toho je docíleno především harmonizací vody, světla a vůně a Vaše luxusní se tak stane místem, kde se můžete naprosto uvolnit.

Luxusní koupelny - sanitární zařízení Alape

Firma ALAPE byla založena roku 1996 v německém Penigu podnikatelem Adolfem Lamprechtem a stala se takřka definicí pro skvělé řešení sanitárního zboží. Výrobky určené pro luxusní koupelnu byly od začátku středem zájmu této společnosti a za dobu své existence přišla tato firma s řadou inovací. Patří jí kupříkladu prvenství ve výrobě vestavěných umyvadel, první koupelnová skřínka se zabudovaným umyvadlem a řada dalších. Designéři společnosti Alape se v současné době zaměřují především na dřezy a koupelnový nábytek. Ten v průběhu let prošel masivním vývojem a ALAPE byla jedním z výrobců udávající směr. Tím přispěla k současné podobě luxusních koupelen.