Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha - Proč zvolit cestu psychoterapie?

Díky dnešní době mají lidé čím dál tím častěji nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo mají nízké sebevědomí. Dalším důsledkem této uspěchané doby je, že svým pocitům nevěnuji dostatečnou pozornost nebo si s úzkostí, ochromujícícím strachem či panikou neumí poradit sami. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak vám doporučujeme psychoterapii Praha. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vyznat a následně se vypořádat s vašimi pocity. Délka psychoterapie se odvíjí podle toho s jakým problémem za psychoterapeutem příjdete a jak dlouho daný problém chcete řešit.

Vy sami jakožto klient si určíte průběh, délku i obsah psychoterapie. Vždy je důležitá vaše motivace daný problém řešit. Za vás tyto psychické problémy řešit nikdo nemůže. Nejčastější motivací, s kterou lidé k psychoterapeutovi Praha chodí, je touha vyrovnat se se svými potížemi. Každý člověk a každý problém je specifický a individuální. Někomu postačí několik málo hodin a někdo vyžaduje delší dobu. Psychoterapie Praha vám zde chceme doporučit. Je samozřejmné, že ne každému vyhovuje stejný psychoterapeut a přístup, kterým postupuje, ale věříme, že s Dr. Miriam Kotrusovou budete spokojeni.

Psychoterapie Praha - individuální terapie

Psychoterapie Praha u Miriam Kotrusové vám dává možnost se o sobě dozvědět více informací. Můžete se díky tomu naučit mít rádi i negativní stránky své osobnosti či začnete opět věřit svému vnitřnímu vědění. Vedle lepšího poznání samého sebe začnete vnímat i své okolí v jiném světle. Člověk po skončení individuální psychoterapie cítí jedinečný prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.

Psychoterapie Praha - vztahové problémy

Psychoanalytická psychoterapie vám může pomoci pokud chcete řešit partnerské vztahy. Rovněž vám psychoterapeut může pomoci vidět vaší životní situaci s větším odstupem, a jestliže bude dostatečně motivovaný, může se zkusit jakým způsobem on sám přispěl k danému vztahovému problému. V bezpečném a podporujícím terapeutickém prostředí, kde psychoterapeut nekritizuje a neodsuzuje, se klient může začít soustředit na to, čím on sám přispěl k partnerské krizi. .