Restaurace Praha

Jestliže hledáte na internetu zrovna restaurace Praha 6. tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Tento hostinec, vás přivítá dobrým pivem, zahrádkou, grilováním, živou hudbu, vynikajícími prostory, které lze využít pro svatby či narozeninové oslavy. Co víc by člověk od dobré hospody mohl chtít.

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

V hostincích bývá vždy veseleji a rušněji, pokud se správně čepuje dobré pivo a servíruje dobré jídlo. V restauraci Praha 6 Na Slamníku se vám dostane obojího. Samozřejmě je zde i skvělá obsluha, protože díky ní se člověk cítí v podniku dobře nebo naopak na podnik zanevře. Zde budete s obsluhou jistě spokojeni a rádi se do této restaurace Praha 6 vrátíte.

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Tato restaurace pro svatby nebo narozeninové oslavy je jako stvořená. Rovněž pro různé firemní večírky a podobné akce, kde uvítáte uzavřenou společnost. Tato restaurace Praha - hostinec Na Slamníku má totiž salonek, kde můžete být odděleni od zbytku restaurace a zároveň má prostornou zahrádku, která je přístupná až po projetí hospodou.. Rezervace je možná po telefonické domluvě.  Správná restaurace na svatby musí mít i krásný prostor pro venkovní posezení, kde se bude moci třeba i tančit. Na zahrádce jsou stromy, které nejenže poskytují příjemný stín, ale dodávají místu příjemnou atmosféru. Zdaleka ne každá restaurace v Praze nabízí také gril a udírnu jako právě restaurace Na Slamníku. 

Restaurace v Praze s živou hudbou

V neposlední řadě je Hostinec Na Slamníku známý i slavným hudebním klubem. Živá hudba v restauraci je vždy vítaným zpestřením.  Kvalitní hudební produkci jistě uvitá každý návštěvník. Znalci hudební scény vědí, že právě na pódiu této restaurace začínala před lety nejedna slavná kapela. Sportovním fandům udělá radost TV na sportovní přenosy.

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

Letní měsíce přímo vybízejí k návštěvě restaurace se zahrádkou. Některé restaurace v Praze tuto možnost nabízejí, ale žádná restaurace s terasou nenabízí takovou příjemnou atmosféru a připomínku starých časů jako právě Hostinec Na Slamníku. V této restauraci je zahrádka stíněná vzrostlými stromy, které přispívají k příjemnému posezení. Posezení je o to příjemnější, že si můžete pochutnat opravdu chutných specialitách, které připravují kuchaři na grilu nebo přímo v jejich vlastní udírně.

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Restaurace s grilováním je velmi oblíbená mezi návštěvník a samozřejmostí je i skvěle načepované tradiční české pivo, které osvěží každého návštěvníka. V zimních měsících je k dispozici posezení uvnitř. Interiér si zachoval původní tradiční ráz, včetně kachlových kamen a krbu. Věděli jste, že restaurace v Praze - hostinec Na Slamníku možná jako jediný nabízí domácí buchty? Pokud ne, tak neváhejte a přijďte se přesvědčit o vysoké úrovni tamní gastronomie a útulném prostředí.