RENOVACE DŘEVĚNÝCH TERAS

Dřevo je krásný materiál, přesto však venkovní dřevěné terasy jsou neustále vystavovány povětrnostním vlivům a přírodním živlům - slunce, vítr a vlhkost.  To bohužel vede k šednutí dřeva, změnu barvy do šedostříbrného odstínu, nepěkným trhlinám nebo růstu řas.

Renovace dřevěných teras od Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha provádí renovace dřevěných teras a čištění dřevěných teras profesionálním strojem pro hloubkové čištění Bona, který s použitím speciálního účinného čistícího prostředku odstraní veškerou špínu a povlak. K perfektní renovaci dřevěných teras používáme kartáčovací stroj s tvrdým karbonovým kartáčem, který dokonale odstraní z drážkování v jednotlivých segmentech  terasy nejen staré nátěry a nečistotu, ale také zoxidovanou vrchní vrstvu dřeva.

Při renovaci dřevěných teras používáme profesionální brousící stroje i brousící prostředky a snažíme se odvádět hlavně kvalitní práci, za kterou se můžeme podepsat. Lakujeme a olejujeme pouze osvědčenými výrobky. Disponujeme vlastním kompletním technickým zázemím, technikou na broušení jak horizontálních tak vertikálních ploch, speciální technikou na méně přístupná místa atd. 

Renovace dřevěných teras je rozdělena do dvou etap:

  1. První etapa renovace dřevěných teras spočívá ve strojovém vyčištění terasových prken a odstranění šedivého povrchu a mechu prostředkem pro hloubkové čištění. Ze zašlé terasy pomocí vhodných prostředků a strojů odstraníme staré vrstvy olejů i silné znečištění prken.
  2. Druhá část renovace je zahájena po řádném oschnutí dřeva  - po oschnutí dřeva ošetříme terasová prkna dvojitým nátěrem speciálním terasovým olejem pro venkovní prostředí (dojde ke ztmavnutí dřeva, impregnaci a zlepšení protiskluzných vlastností). Při renovaci dřevěných teras se nátěr standardně nanáší ve dvou vrstvách. Terasový olej je možné obarvit pigmentem pro zajištění jiného odstínu zbarvení.

V případě potřeby nabízíme při renovaci teras také výměnu vrutů (nerezové terasové vruty) a dotažení vrutů v celé ploše terasy. Dále je možné vyměnit nebo opravit poškozená prkna.

Renovace dřevěných teras - komplet

Dlouholeté zkušenosti s renovací dřevěných teras nás dovedly k naší dnešní kompletní nabídce renovace dřevěných teras. Venkovní dřevěné terasy umíme nejen zrenovovat, ale hlavně podstatně prodloužit jejich životnost. Naši odborní pracovníci vám jsou schopni zrenovovat venkovní terasy, že budou opět vypadat jako nové. Při renovaci dřevěných teras je nutné, aby zkušený technik nejdříve posoudil jejich současný stav. Návštěvu technika na místě předpokládané renovace dřevěných teras a vypracování nezávazné nabídky cenové kalkulace nabízíme samozřejmě zdarma

Nabízíme prohlídku již realizovaných renovací dřevěných teras, udělat si tak skutečnou představu, jak bude Vaše terasa vypadat. 

Renovace dřevěných teras je našim oborem již řadu let

Renovace dřevěných teras je jednou z našich specializací, máme za sebou desítky dokončených zakázek a věříme, že k plné spokojenosti našich zákazníků. Svému řemeslu rozumíme, dokážeme poradit a doporučit správné řešení. Nabídka našich profesionálních služeb  v oblasti renovace dřevěných teras vždy zahrnuje kompletní servis.

Umíme také poradit ohledně vhodné povrchové úpravy dřevěných teras i podlah, schodů či altánů a doporučíme Vám i vhodné prostředky pro údržbu dřevěných teras. Neustálým působením slunečního záření a vody dochází na dřevěných terasách k postupnému odplavování olejnatých částic z ošetřeného dřeva. Pokud není provedena včasná údržba dřevěných teras, může postupně dojít šednutí terasových prken. Jedině pravidelně prováděná údržba udrží vaší dřevěnou terasu dlouho funkční a krásnou!

Uvažujete-li o renovaci dřevěné terasy, pak je tu společnost Podlahy Praha pro Vás. Naši profesionálové posoudí aktuální stav Vaší terasy a rozsah poškození. Naši profesionálové s letitými zkušenostmi mohou zabránit nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Podlaháři, kteří provádí renovace dřevěných teras, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů.

Žádná zakázka není pro naši firmu ani malá ani velká. Naším cílem je na prvním místě spokojenost zákazníka! Nabídka profesionálních služeb společnosti Podlahy Praha v oblasti renovace dřevěných podlah zahrnuje kompletní servis. Naší práci děláme kvalitně, máme s ní dlouholeté zkušenosti, a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Víme, že dobře odvedená práce je naší nejlepší vizitkou.

Z vaší staré dřevěné terasy uděláme novou!

Naše společnost provádí renovaci dřevěných teras na profesionální úrovni již řadu let. Nabízíme kvalitní renovaci dřevěných teras za rozumné ceny. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Obraťte se na nás! Na renovace dřevěných teras a renovace podlah jsme odborníci!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Také by vás mohli zajímat stránky Renovace parket či Broušení parket.