Vinylová podlaha lepená

Vinylová podlaha lepená
Vinylové podlahy lepené 1
Vinylová lepená podlaha
Lepené vinylové podlahy
Vinylová podlaha lepená 4
Vinylové podlahy lepené 5
Vinylové lepené podlahy 6
Vinylová podlaha lepená 7

Fenoménem posledních několika let je v oboru podlahářství vinylová podlaha. Tato podlahová krytina je odolná a stálobarevná, a je vhodná i pro pokládku na podlahové teplovodní topení s pomalým náběhem. Vinylová podlaha lepená je vlastně plastovou krytinou, vhodnou pro všechny typy interiérů, stačí zvolit vhodný vinyl. U nás ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Vám nabídneme a na vzorcích představíme tento materiál v nepřeberném množství dřevěných, kamenných i abstraktních vzorů. Vinylová podlaha lepená, která je položena technologicky správně, vypadá při běžném pohledu k nerozeznání od standardních přírodních materiálů.

Elegantní a po užitné stránce velice praktická vinylová podlaha lepená je jednou z nejžádanějších podlahovin současnosti. Běžně se dodává pro byty i pro komerční prostory. Naše společnost Podlahy Praha s.r.o. se snaží aktuálně reagovat na nabídku trhu a poptávku klientů pro dodání a montáž podlahových krytin. U nás, v podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 Vám představíme a nabídneme aktuální dekory různých druhů krytin, mezi kterými vinylové podlahy lepené zaujímají jedno z předních míst.

Vinylové podlahy lepené jsou univerzálně použitelnou podlahovou krytinou

Vinylové podlahy v rolích není v oboru podlahářství žádnou novinkou. Tento materiál je již několik desetiletí nejrozšířenější jako PVC podlahy. Ačkoliv je na trhu již takovou dobu, nemůžeme hovořit o to, že se jedná o podlahy s opadajícím zájmem, právě naopak. S vývojem technologií výroby se v posledních letech na našem trhu objevila homogenní i heterogenní vinylová podlaha lepená v rolích a v dílcích, nebo jako vinylová podlaha plovoucí na HDF nosné desce nebo v celovinylovém provedení plovoucí podlahy.

Vinylová podlaha lepená má zajištěnou vysokou odolnost díky PUR ochranné úpravě povrchu

Vinylová lepená podlaha může být označena jako cenově dostupnější alternativa přírodních kamenných a masivních dřevěných podlah. Jedná se o krytinu vysoce odolnou, nenáročnou na údržbu a zároveň příjemnou na dotek. Údržba, kterou vyžaduje vinylová podlaha lepená, je jednoduchá. Při dodržení doporučeného stylu užívání a systému péče o tuto krytinu se jedná o podlahu, která svému uživateli bude sloužit dlouhá léta.

Vinylové podlahy lepené svou oblibu vybudovaly především díky své univerzálnosti a klientsky přívětivým užitným vlastnostem. Přes svůj plastový základ má vinyl zajímavý vzhled, vysokou odolnost při zátěži i proti vlhkosti A to jsou jedny z mnoha předností této podlahoviny. Vinylová podlaha lepená je praktická a je zpracována tak, že si získává stále více příznivců. Na dotek je měkčí a teplejší než laminátová plovoucí podlaha, dlažba nebo kámen. V nabídce širokého spektra dekorů je vinylová podlaha lepená zcela bezkonkurenční.

Vinylová podlaha lepená  - výhody

 • Cenová dostupnost
 • Odolnost proti vlhkosti
 • Možnost výběru vzoru přírodních materiál, barev a abstraktních dekorů 
 • Široká nabídka rozměrů podlahových dílců
 • Volba možnosti směru pokládky a kombinace lamel
 • Vhodná pro instalaci na teplovodní podlahové topení
 • Zdravotní nezávadnost
 • Snadná údržba podlahy

Vinylová podlaha lepená - skladba lamel

 • PUR ochranná vrstva
 • Nášlapná vrstva
 • Dekorační vrstva
 • U některých výrobků skelné rouno
 • Podkladní vrstva
 • Spodní vrstva 

Lepené vinylové podlahy – možnosti pokládky

Vinylová podlaha lepená pro svou ideální pokládku vždy vyžaduje montáž celoplošným lepením k pevnému, rovnému a suchému podkladu. Hovoříme zde o pouze několik milimetrů silnou podlahovou povlakovou krytinu, proto je technologicky správná příprava podkladu nezbytností. Vhodnými podklady jsou přebroušené samonivelační stěrky či pevný, rovný podklad z konstrukčních desek, jejichž spoje a montáž vruty k podkladu je nutno přetmelit a přebrousit. Lepená vinylová podlaha vždy vyžaduje montáž celoplošným lepením speciálním lepidlem, určeným pro tyto podlahové krytiny.

Vinylové lepené podlahy

 • je dodávána v široké nabídce dekorů dřeva, kamene nebo abstraktních vzorů
 • je nabízena ve formátu rolí nebo lamel různých rozměrů
 • je vysoce odolná vůči vlhkosti
 • je cenově dostupnější než podlahy z přírodních materiálů
 • je vždy montována celoplošným lepením k podkladu
 • je vyrobena pro pokládku na teplovodní podlahové vytápění
 • je opatřena odolnou povrchovou úpravou PUR
 • je snadno udržovatelná

Vinylové podlahy lepené ctí tradice, ale drží krok s trendy

V nabídce společnosti Podlahy Praha, s.r.o. jsou vinylové podlahy lepené dílcích od několika výrobců.

 • Tradiční, ryze česká, vinylová podlaha lepená, kterou již několik let nabízíme je obchodní řada Thermofix. Dodáváme ji v provedení tloušťky lamel 2,0 mm pro bytové použití a 2,5 mm pro komerční prostory.
 • Dalším produktem je vinylová podlaha lepená pro bytové prostory Amtico First, Floor Forever, Vepo, Podium Pro 30 a další. Pro komerční prostory dokážeme nabídnout Amtico Spacia, některé z řad Floor Forever a ECO55.
 • Vinylová podlaha lepená v rolích je jednou z dalších vhodných variant, které Vám umíme nabídnout. I tyto produkty dodáváme z tradiční české i ze zahraniční produkce. Většinu z námi nabízených krytin si můžete u nás v podlahovém studiu Podlahy Praha, s.r.o. prohlédnout na vzorcích.

Podlahy Praha, s.r.o. nabízí kompletní servis, který vinylová podlaha lepená vyžaduje.

Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. se Vám v našem podlahovém studiu Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice budou věnovat s co největší péčí. Vyslechnou Vaši poptávku, zhodnotí Vaše požadavky a pokusí se pro Vás nalézt co nejzajímavější variantu pro dodání a montáži Vaší nové podlahy, nebo na renovace podlah u těch stávajících pochozích krytin. Zaručujeme seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň realizovaných prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Věříme, že Vám umíme nabídnout podlahy a služby, které Vás zaujmou.

Vinylové podlahy lepené - ostatní služby a krytiny

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. Vám nabízí prodej a instalaci většiny typů podlahových krytin. Mimo dodávání podlahových krytin řešíme renovace podlah. Nejvíce poptávanou službou je renovace parket či broušení parket na které se specializujeme. Pro více informací o renovacích podlah navštivte náš druhý web renovace podlah Praha, kde naleznete rovněž podstránky renovace parket Praha a broušení parket Praha.

Mezi další podlahové krytiny, které vám můžeme nabídnout patří například dřevěné terasy či poslední dobou velmi oblíbené marmoleum. Námi realizovaná dřevěná terasa dosahuje vždy těch největších kvalit. Pro více informací ohledně přírodní podlahy marmouleum navštivte náš specializovaný web Marmoleum Praha.