BONA Clean R50

BONA Clean R50
BONA Clean R50
BONA Clean R50
BONA Clean R50
BONA Clean R50

Bona Clean R50 – ideální prostředek pro údržbu všech typů elastických podlah

Máte-li ve svém interiéru elastickou podlahovou krytinu, např. vinyl nebo PVC, jistě přemýšlíte o tom, jaký přípravek by byl ideální pro její pravidelnou údržbu. Prověřený přípravek, který bude Vaši elastickou podlahu udržovat stále jako novou a nepoškodí jí, ani při častém používání, je Bona Clean R50.

V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o., Komunardů 38 Praha 7 – Holešovice Vám Bona Clean R50, vám dokážeme nabídnout, vysvětlit všechny jeho klady i popsat správný postup při použití. Poskytneme Vám i praktické rady pro použití tohoto prostředku na podlahy. Přijďte k nám a společně vybereme vhodný čistič, který si Vaše elastická podlaha zaslouží.

Nepoužívejte ”univerzální” čističe na Vaše elastické podlahy, abyste je nenávratně nepoškodili. Společnost Bona přebírá odpovědnost pouze za dodaný produkt BONA Clean R50. Pokud máte pochybnosti, proveďte zkoušku pro ujištění vhodnosti jeho funkčnosti produktu. Před použitím tohoto výrobku je uživatel povinen seznámit se s veškerými informacemi uvedenými na obalu tohoto výrobku a v technickém a bezpečnostním listu, volně přístupném na webových stránkách výrobce.

Bona Clean R50 je vysoce koncentrovaný, lehce alkalický čisticí prostředek. Je vhodný pro běžné čištění všech elastických podlah a podlah ošetřených produkty řady Bona Care Program. Bona Clean R50 je vhodný jak pro každodenní čištění, tak i pro odstranění intenzivního znečištění. Je vhodný pro použití do všech automatických čistících systémů, jako například Bona Power Scrubber.

Bona Clean R50 na elastické podlahy, ale i ostatní výrobky, si můžete zakoupit v nejen v našem podlahovém studiu, ale je možné si ho objednat i prostřednictvím e-mailu obchod@podlahy-praha.cz.

 

BONA Clean R50 – popis produktu:

 • Určen pro všechny elastické podlahoviny (vinyl, PVC, linoleum)
 • Účinně odstraňuje skvrny, nečistoty i špínu
 • Vysoce koncentrovaný
 • Jemně pěnivý
 • Vhodný pro denní údržbu i pro hloubkové čištění
 • Jemný, přesto efektivní, i při menším poměru dávkování
 • Nezanechává mdlé povrchy
 • Ochraňuje povrchy podlah a pečuje o ně
 • Netoxický a ekologický výrobek

 

Bona Clean R50 – technická data:

Báze: roztok povrchově aktivního činidla

pH: cca9 (koncentrát)

Dávkování: běžné znečištění: 50 ml na 10 litrů vody (1:200)

značné znečištění: 250 ml na 10 litrů vody (1:40)

Nářadí k aplikaci: Mop, Dust mop, jednotalířový stroj (červený pad), čistící stroj (např. Bona Power Scrubber (bílé nebo červené kartáče)

Trvanlivost: 2 roky od data výroby v originálním neotevřeném obalu

Skladování/přeprava: teplota nesmí klesnout pod +5°C nebo být vyšší než +25°C

během skladování a přepravy. Chraňte před mrazem.

Balení: 10 x 1 litr, 3 x 5 litrů

 

Čistič Bona Clean R50 – postup při jeho použití

Čistič elastických podlah Bona Clean R50 je možné využít pro pravidelné čištění elastických podlah jak v bytových, tak i v komerčních interiérech.

Při jeho použití postupujte takto - nejdříve z podlahy odstraňte pomocí smetáku, vysavače, nebo mopu suchým čištěním volné nečistoty, prach a písek. Vyhodnoťte stav povrchu podlahy a vytvořte, podle doporučení, vodní roztok s přípravkem Bona Clean R50.

 • Pro odstranění běžného znečištění přidejte do 10 litrů vody 50 ml Bona Clean R50.
 • V případě značně znečištěné podlahy přidejte do 10 litrů vody 250 ml Bona Clean R50. V případě, že použijete vyšší koncentrát jak 150 ml Bona Clean R50 na 10 litrů vody, po zaschnutí je nutné podlahu neutralizovat pouze čistou vodou.

Pro velké plochy je vhodné použít čistič Bona Clean R50 za pomoci automatických čistících systémů v poměru 1:200.

 

Bona Clean R50 v kombinaci s Bona Cleaner Spray mop zajistí nejlepší výsledky

Čisticí prostředek na elastické podlahy Bona Clean R50 je koncentrovaný, lehce alkalický údržbový prostředek, který Vám v ulehčí nejen běžné denní čištění, ale také čištění silně znečištěných podlahových krytin.

Pokud chcete dosáhnout při čištění elastických podlah přípravkem Bona Clean R50 nejlepší výsledky, použijete jej v kombinaci s Bona Cleaner Spray Mop. Bona Spray Mop slouží k velmi rychlému čištění a údržbě všech typů podlahovin. Otočná hlava mopu usnadňuje čištění i v těžce přístupných místech.

 

Bona Clean R50 Vám nabídne společnost Podlahy Praha, s.r.o.

Jak se vyznat v současné nabídce čističů, a jaký zvolit na konkrétní podlahu Vám ochotně poradíme v našem podlahovém studiu. Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu je nejen Bona Clean R50, ale široký výběr dalších podlahových čističů, pomůcek i veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří.

V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, Vám přípravek Bona Clean R50 na elastické podlahy rádi představíme i prodáme. Seznámíme Vás s tím, jak funguje v praxi, a že nejlepším systémem údržby elastických podlahovin je Bona Clean R50 čistič na elastické podlahoviny v kombinaci s BONA Cleaner Spray mop.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.