BONA Clean R60

BONA Clean R60
BONA Clean R60
BONA Clean R60
BONA Clean R60
BONA Clean R60

Bona Clean R60 - čistí a poskytuje elastickým podlahám účinnou povrchovou ochranu

Pokud ve svém interiéru máte elastickou podlahovou krytinu, např. vinyl nebo PVC, potřebujete pro její pravidelnou údržbu přípravek, který ji vyčistí a bude současně její povrch chránit před poškozením. Prověřený přípravek, který bude Vaši elastickou podlahu udržovat stále jako novou a nepoškodí jí, ani při častém používání, je čistič 2v1 Bona Clean R60.

Bona Clean R60 je jemný čisticí prostředek, rozpustný ve vodě, vhodný pro běžné čištění všech elastických podlah. Produkt Bona Clean R60, je 2v1 – čistí a zároveň poskytuje ochranný film na povrchu. Bona Clean R60 zanechává lehce lesklý povrch a může být použit pro ošetření laku Bona Pure a jiných elastických podlah. Je vhodný pro použití do všech automatických čistících systémů, jako například Bona Power Scrubber.

V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o., Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, Vám Bona Clean R60, vám dokážeme nabídnout, vysvětlit všechny jeho klady i popsat správný postup při použití. Poskytneme Vám i praktické rady pro použití tohoto prostředku na podlahy. Přijďte k nám a kupte si prostředek Bona Clean R60, který si Vaše elastická podlaha zaslouží.

Bona Clean R60 je možné využít pro čištění elastických podlah jak v bytových, tak i v komerčních interiérech.

Bona Clean R60 na elastické podlahy, ale i ostatní výrobky, si můžete zakoupit jak v našem podlahovém studiu, tak z pohodlí domova také objednat prostřednictvím e-mailu obchod@podlahy-praha.cz .

 

Bona Clean R60 čisticí a ochranný prostředek na elastické podlahoviny lze použít na:

 • Podlahové krytiny z PVC
 • Podlahoviny z CV
 • Pryžové podlahové krytiny
 • Podlahy z kaučuku
 • Povrchově upravené podlahové krytiny z výroby

 

BONA Clean R60 je:

 • Určen pro všechny elastické podlahoviny (vinyl, PVC, linoleum, pryž)
 • Zanechává na povrchu odolný ochranný film
 • Je vhodný pro denní údržbu i pro hloubkové čištění
 • Ochraňuje povrchy podlah a pečuje o ně
 • Jemný, přesto efektivní, i při menším poměru dávkování
 • Vysoce koncentrovaný
 • Jemně pěnivý
 • Účinně odstraňuje skvrny, nečistoty i špínu
 • Netoxický a ekologický výrobek

 

Bona Clean R60 – technická data:

Báze: roztok povrchově aktivního činidla

pH: cca9,5 (koncentrát)

Dávkování: běžné znečištění: 50 ml na 10 litrů vody (1:200)

značné znečištění: 1 litr na 10 litrů vody (1:10)

Poměr: bežné znečištění 1 litr = 1000 m², značné znečištění 1 litr = 50 m²

Nářadí k aplikaci: Mop s Bona Cleaning Pad, čistící stroj, jako například Bona

PowerScrubber (bílé nebo červené kartáče)

Trvanlivost: 2 roky od data výroby v originálním neotevřeném obalu

Skladování/přeprava: teplota nesmí klesnout pod +5°C nebo být vyšší než +25°C, během skladování a přepravy. Chraňte před mrazem.

Balení:10 x 1 litr, 3 x 5 litr

 

Co udělat před použitím čističe Bona Clean R60 na elastické podlahoviny:

Příprava podlah před použití čističe na elastické podlahoviny Bona Clean R60 je shodná, jako příprava před úklidem kterýmkoliv jiným čističem.

Všechny plochy, a které se chystáte prostředek Bona Clean R60 použít, musíte nejprve zbavit prachu a písku, případně dalších volných částic. Ukliďte je suchou cestou - zameťte je nebo vysajte. Následně můžete pokračovat v práci s čističem Bona Clean R60 podle toho, jaký typ údržby (běžnou nebo intenzivní) budete provádět.

Použití čističe Bona Clean R60 - postup:

Pokud si nejste jisti, že je čistič Bona Clean R60 vhodný právě pro Vaši podlahu, proveďte zkoušku na méně viditelném místě podlahy pro ujištění vhodnosti funkčnosti produktu. Před použitím tohoto výrobku se vždy seznamte s veškerými informacemi uvedenými na obalu tohoto výrobku a v technickém a bezpečnostním listu, volně přístupném na webových stránkách výrobce.

Před použitím přípravku Bona Clean R60 vždy vyhodnoťte stav povrchu podlahy a vytvořte, podle doporučení, vodní roztok s přípravkem Bona Clean R60.

 

Běžné čištění:

1. Všechny volné nečistoty z podlahy zameťte nebo vysajte.

2. Pro běžné čištění nařeďte přípravek Bona Clean R60 v poměru 50 ml na 10 litrů vody.

3. Roztok přípravku naneste na podlahu pomocí mikrovláknové utěrky Bona CleaningPad a Bona mopu.

4. Nechte řádně zaschnout.

 

V případě značně znečištěné podlahy nařeďte přípravek Bona Cleaner R60 v poměru 250 ml na 10 litrů vody. Nechte řádně zaschnout. Podlaha bude čistá a zároveň chráněná proti opotřebení.

 

Intenzivní čištění:

1. Bona Clean R60 je také vhodný pro intenzivní čištění všech elastických podlah.

2. Všechny volné nečistoty z podlahy zameťte nebo vysajte.

3. Nařeďte přípravek Bona Clean R60 v poměru 1 litr na 10 litrů vody. Poté naneste roztok přípravku na podlahu pomocí mikrovláknové utěrky Bona Cleaning Pad a Bona Mopu. Nechte řádně zaschnout.

4. V případě potřeby je možné později aplikovat leštěnku (poliš) v kombinaci s vhodným padem (bílý) a za použití vhodného jednotalířového stroje.

 

Bona Clean R60 může být také použit do automatických čistících systémů v poměru 25 ml na 10 litrů (1:400) vody.

 

Čisticí prostředky pro Vaše podlahové krytiny Vám dodá společnost Podlahy Praha, s.r.o.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu je nejen Bona Clean R60, ale široký výběr dalších podlahových čističů, pomůcek i veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří.

V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38, Praha 7 – Holešovice, Vám přípravek Bona Clean R60 na elastické podlahy rádi představíme i prodáme. Seznámíme Vás s tím, jak funguje v praxi, a že nejlepším systémem údržby elastických podlahovin je BONA Cleaner Spray mop s Bona Clean R60 čistič na elastické podlahoviny.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.