Mop na plovoucí podlahu

Každodenní čištění a úklid podlahy, v nás vyvolají pocit marné práce. Hadr, koště, kbelík a práce s ohnutými zády a ať děláme, co děláme, ve výsledku máme na podlaze stejně šmouhy. Tuto námahu nám usnadní, a stane se Vašim oblíbeným pomocníkem, mop na plovoucí podlahu, který koupíte od společnosti Podlahy Praha s.r.o. a je jedno zda máte doma laminátovou, dřevěnou nebo vinylovou plovoucí podlahu.

Vytírání podlahy klasickým namáhavým způsobem je sice každodenní rutinou, ale bez efektu a požadovaného výsledku. Líbilo by se Vám, kdyby tuto, ne zrovna oblíbenou činnost, za Vás, téměř sám, vykonal někdo jiný? Máme řešení - nejlepší mop na plovoucí podlahu. Není to klasický mop, který koupíte v  každém supermarketu. Bona spray mop je správným řešením pro pravidelný a účinný úklid domácnosti. V našem podlahovém studiu Podlahy Praha, s.r.o. si tento mop na plovoucí podlahu můžete sami vyzkoušet.

Pokud jen jednou vyzkoušíte tento inovativní způsob úklidu podlahových krytin, stane se Bona Spray Mop Vaším věrným pomocníkem na čištění podlah. Zbavíte se nepříjemné a unavující domácí práce, jakou je vytírání s pomocí koštěte, kyblíku a hadru. Vytírání s vodou a universálním prostředkem v plném kyblíku, který nosíte z místnosti do místnosti, ždímání mokrého hadru rukama a to vše najednou zmizí. Bona Spray Mop na plovoucí podlahu Vám tuto nelehkou práci usnadní, a my Vám ho dokážeme nabídnout, předvést a prodat.

Mop na plovoucí podlahu - Bona Spray Mop

Bona Spray Mop na plovoucí podlahu i na ostatní krytiny je kvalitně vyrobený a prakticky navržený. Vaše investice do tohoto vytíracího systému nebude rozhodně špatná a nebudete již investovat do žádného méně kvalitního výrobku. To nekonečné zkoušení dalších a nových mopů na vytírání, rotačních mopů a také parních mopů, které jsou neskladné a nepraktické a není kam je uskladnit, vyřešte jednou pro vždy, investicí do Bona Spray Mopu. Je lehký, skladný, praktický a hlavně Vám ulehčí domácí úklid.

Přijďte se sami přesvědčit a vyzkoušet Bona Spray Mop na plovoucí podlahy, k nám do Podlahy Praha s.r.o., a určitě neodejdete s prázdnou.

Výhody Bona Spray Mop na plovoucí podlahu:

 • kdykoliv připraven k použití
 • péče a ochrana podlahy
 • pryč s vodou a těžkým kbelíkem
 • skvrny, nečistoty a špína jsou účinně odstraněny
 • ekologické a netoxické čistící přípravky

Tento údržbový systém Vás nadchne, účinný a jednoduchý postup úklidu Vás osloví. Dříve než použijete Bona Spray Mop na plovoucí podlahu, vyluxujte nebo zameťte a poté už necháte mop udělat svou práci. Na ergonomicky řešené rukojeti mopu je umístěna nádobka s rozprašovačem a prostředkem na čištění podlahy. Jednoduchým stiskem páčky na rukojeti nanesete přípravek. Čisticím padem z mikrovlákna, který je uchycen na mopu systémem suchého zipu, zlehka setřete. Tento čisticí systém, který má otočnou hlavu, Vám umožní úklid i v těžce přístupných místech.

Jako jiné výrobky, i Bona Spray Mop se dočkal kopírování. Tyto napodobeniny však nepoužívají stejné složení čisticích prostředků, které jsou používané u tohoto mopu.

Úklidový systém na plovoucí podlahu Bona Spray Mop má několik variant, v zásadě však můžeme říct, že mají společné jednoduché ovládání, efektivní a rychlý úklid bez šmouh, méně času na úklid prostřednictvím tohoto mopu na plovoucí podlahy.

Mop na plovoucí podlahu – Bona Spray Mop a jeho typy:

 • Bona Spray Mop Express
 • Bona Spray Mop
 • Bona Spray Mop Motion s vibrační hlavicí
 • Bona Spray Mop Curve

V domácnostech i komerčních prostorách se setkáváme s různými typy podlahových krytin. Na jejich úklid můžeme vždy použít Bona Spray Mop. Bez rozdílu zda máte na podlaze dlažbu, vinyl, PVC, lakované nebo olejované dřevo, ale i lakovaný korek. Tento čisticí systém je vhodný pro všechny typy podlah, protože na nich nezanechává přebytečnou vlhkost. A to je jedna z výhod, které má tento mop na plovoucí podlahu.

Čističe Bona Spray Mop jsou ekologické a netoxické, a jsou určené pro tento mop na plovoucí podlahu. Tyto čističe používáme podle toho, jaký druh podlahy čistíme.

Mop na plovoucí podlahu - čistící prostředky

 • Čisticí prostředky na olejované dřevěné podlahy
 • Čisticí prostředky na dřevěné a korkové lakované podlahy
 • Čisticí prostředky na tvrdé povrchy podlah, které používáme na kamenné podlahy leštěné, PVC, vinylové podlahy, laminátové podlahy, slinuté dlažby

Nádržka na čisticí prostředek pro tento mop na plovoucí podlahu, velice jednoduše a rychle doplnitelná.

Náhradní balení čisticího prostředku prodáváme na olejované podlahy ve 2,5 litrovém balení a na tvrdé a lakované povrchy ve 4 litrovém balení. Používáním originálního Bona čističe do Bona Spray Mopu, zajistíte kvalitní údržbu, úklid a odměnou Vám bude čistá podlaha bez šmouh. Pokud budete používat universální čističe, rozhodně neprodloužíte životnost Vaší podlahy a můžete mop na plovoucí podlahu poškodit a nebude Vám uznána reklamace.

Mop na plovoucí podlahu - vlastnosti mopuod výrobce Bona:

 • Čištění podlah bez námahy a nepříjemných skvrn
 • Ekologický čistič
 • Široké použití na různé druhy podlah, dřevěné a korkové lakované, olejované dřevěné podlahy i tvrdé podlahoviny
 • Praktická doplnitelná nádrž
 • Snadný úklid v těžko dostupných místech díky otočné hlavě mopu
 • Vypratelný čistící pad (bez aviváže)
 • Ergonomicky tvarovaný

U společnosti Podlahy Praha s.r.o. si můžete koupit jak mop na plovoucí podlahu od společnosti Bona, tak i jeho příslušenství a náhradní náplně.

Také by vás na našem webu Renovace podlah mohly zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.