Podlahy Praha

Podlahy Praha
Podlahy Praha 1
Podlahy Praha 2
Podlahy Praha 3
Podlahy Praha 4
Podlahy Praha 5
Podlahy Praha 6
Podlahy Praha 7

Naše společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. V nabídce najdete široký výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket i renovace parket. V našem podlahovém studiu Vám také nabídneme široký výběr koberců, PVC podlah, tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Podlahy Praha – proč zrovna my?

Naše firma Podlahy Praha vám nabízí kvalitní služby za dobrou cenu.

Další výhody a pozitiva naší společnosti, které by Vás mohli zajímat:

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působíme na trhu již více než 12 let
  • Máme mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponujeme kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. dodáváme a montujeme všechny typy podlahových krytin. Mimo to nabízíme i služby jako je údržba podlahy, broušení dřevěných podlah, renovace podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a samozřejmě nechybí ani pokládka podlah.

Podlahy Praha - sortiment

Široký sortiment podlahových krytin všech typů. Ve vzorkové prodejně Podlahy Praha na Praze 7, Komunardů 38 naleznete vzorky všech námi nabízených podlahových krytin a náš vyškolený personál Vám pomůže s výběrem krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Při výběru podlahy je důležité zvážit hned několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahových krytin. Důležité je vybrat především správný typ podlahy s přihlédnutím na stávající podklad. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Nezastupitelnou roli samozřejmě hraje i výběr dekoru samotné podlahy. V našem podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha Vám rádi poradíme a doporučíme podlahovou krytinu právě pro Vás interiér.

Podlahy Praha - všechny naše webové stránky