Strojní čištění podlah

Strojní čištění podlah
Strojní čištění podlah 1
Strojní čištění podlah 2
Strojní čištění podlah 3
Strojní čištění podlah 4
Strojní čištění podlah 5
Strojní čištění podlah 6
Strojní čištění podlah 7
Strojní čištění podlah 8
Strojní čištění podlah 9

Čištění podlah je pro každého z nás vlastně pravidelným úklidem podlahy, kterou máme nejen doma v místnostech, ale i venku na balkóně nebo na terase. Měli bychom si uvědomit, že na každý druh podlahové krytiny je nutné použít jiný speciální druh čisticího přípravku a čisticího údržbového systému. Pokud používáme nevhodný postup nebo čisticí prostředek může dojít k trvalému poškození podlah a zkrácení jejich životnosti. Vhodné přípravky na úklid a údržbu podlah Vám nabízíme v naší společnosti Podlahy Praha s.r.o. a dokážeme zajistit i vhodný systém pro strojní čištění podlah.

Strojní čištění podlah - úklidové firmy

Pro strojní čištění podlah většinou volí univerzální čističe, ty však nejsou vhodné pro každý typ podlahové krytiny. Z praxe v naší společnosti Podlahy Praha s.r.o. známe většinu povrchů podlahových krytin, protože je prodáváme, nabízíme a zároveň realizujeme pro naše klienty. Máme přesné informace o každém povrchu podlahových krytin a přesně víme, co jejich údržba potřebuje. Svým klientům nabízíme strojní čištění podlah, které umíme přizpůsobit danému druhu Vaší podlahy.

Strojní čištění podlah od skutečných profesionálů

Jste majiteli podlahy, která je nainstalovaná již pár let, pečlivě se o ni staráte, přesně jak Vás instruoval výrobce při jejím pořízení? Přes veškerou Vámi dodanou péči se Vám zdá podlaha opotřebovaná, matná a zašlá? Jste majiteli dřevěné lakované podlahy, která je každý den zatěžována běžným užíváním a již by potřebovala renovaci? Pak právě teď nastal čas pro hloubkové čištění podlahy mezi kompletní renovací a běžným úklidem podlahy, ať už doma nebo ve firmě.

Hloubkové strojní čištění podlah, je patentovaným čisticím postupem, který nabízí společnost Podlahy Praha s.r.o. a který na náš trh dodává švédský výrobce podlahové chemie, společnost Bona. Na základě informací od společnosti Bona, se jedná o systém „oživení podlah ještě předtím, než nastane čas jejich renovace“. Naše společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí tuto službu pro našeho koncového zákazníka. Strojní čištění podlah Bona Deep Clean je systém vhodný pro podlahy v interiérech, ale i pro venkovní podlahové krytiny.

Pro různé druhy povrchů s finální úpravou v interiérech můžeme považovat tento systém strojního čištění podlah za velmi vhodný. Systém strojního čištění dokáže velmi rychle a efektivně oživit vzhled podlah, ať už se jedná o laminátové plovoucí podlahy, vinylové podlahy, PVC, dlažbu nebo i dřevěných podlah s povrchovou úpravou lak nebo olej. Tento proces je velice efektivní a vysoce účinný proces, který běžným úklidem nedosáhnete, ale zajistíte jej hloubkovým úklidem krytiny, strojním čištěním podlah.

Strojní čištění podlah - nabídneme vhodné prostředky

Připadá Vám Vaše podlaha opotřebovaná a zašlá, i když se úklidu věnujete velmi pečlivě? Jedná se o pozvolný a běžný jev, kterého si v denním shonu ani nevšimnete. Čistící stroj Bona Power Scrubber přejede zkušebně část Vaší podlahy a před Vámi se ukáže vzhled Vaší podlahy, když byla nová. Bona Deep Solution je čistící přípravek, který použijete následně a z výsledného dojmu inovované podlahy budete překvapeni. Hloubkové strojní čištění podlah Bona Deep Clean Systém Vám dokáže, jak efektivně se můžete o své podlahy postarat.

Po strojním čištění dřevěných podlah musíme tyto plochy ošetřit vhodnými přípravky na ně určené, jedná se o poliše, osvěžovače, leštěnky, nebo pečující oleje. Výrobce Bona, WOCA nebo OSMO nám tyto přípravky na údržbu dodávají. Pokud pečlivě zvážíte jejich výběr a vhodné použití těchto prostředků na dřevěné podlahy, oddálíte následnou rozsáhlou renovaci. Strojní čištění podlah Bona Power Scrubber vynikne nejlépe v kombinaci s čistícím přípravkem Bona Deep Clean Solution.

Strojní čištění podlah - Bona Power Scrubber

Systém Bona Power Scrubber pro hloubkové strojní čištění podlah,  pracuje se dvěma rotačními válcovými kartáči. Povrchy podlah čistí do hloubky bez poškození jejího povrchu. Ostatní, komerčně užívaná zařízení, většinou čistí horizontálně rotujícími podložkami. Bona Deep Clean Solution je čisticí prostředek, který odstraní skvrny a nečistoty. Tento čistič je vhodný i pro lakované a olejované povrchy podlah a je netoxický. Pro čištění olejovaných podlah je doporučeno ředění vodou v poměru 1:20 a lakovaných krytin 1:10.

Bona Deep Clean System je velmi často používán pro strojní čištění podlah na velkých komerčních plochách. Tam, kde je vyžadována velmi vysoká úroveň čistoty povrchů je tento systém velmi vhodný, jedná se o potravinářské nebo farmaceutické oblasti. Není ale výjimkou použití tohoto systému pro haly, tělocvičny a fitness studia.

Tento systém strojního čištění podlah lze použít i na betonové a kamenné nebo dlážděné venkovní plochy s ochrannými nátěry, i na kompozitové WPC venkovní terasy i na dřevěné. Naše velké zkušenosti s hloubkovým čištěním venkovních zpevněných pochozích ploch, nás vedou k vřelému doporučení tohoto systému svým zákazníkům.  Pro efektivní a důkladnou údržbu by mělo být hloubkové čištění použito na počátku a po skončení sezóny používání venkovních teras. Následné ošetření a údržba dřevěných teras speciálními venkovními oleji například od výrobců BONA, WOCA nebo OSMO je pro nás jasnou volbou.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. svým klientům vřele doporučuje strojní čištění podlah Bona.

Také by vás na našem webu Renovace podlah mohly zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.