Terasy fotogalerie inspirace

Terasy fotogalerie inspirace
Terasy fotogalerie inspirace 1
Terasy fotogalerie inspirace 2
Terasy fotogalerie inspirace 3
Terasy fotogalerie inspirace 4

V našem podlahovém studiu a na našich webových stránkách najdete fotogalerii terasy, která našim potencionálním zákazníků může posloužit jako inspirace.

Terasy jsou druhem podlahy, u kterého je velmi důležitý výběr. Je to rozhodnutí na několik příštích desítek let. Ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. proto věnujeme svým zákazníkům tak dlouhou dobu na rozhodnutí, jakou nezbytně potřebují. Naší prioritou je, abychom nenabízeli jen materiály, které nesplňují ekologické podmínky. U nás ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. našim klientům nabízíme ekologicky zajímavé materiály na zpevněné venkovní pochozí terasy.

Nejčastěji používaný materiál na venkovní terasy je dlažba, kámen, kompozit WPC nebo beton. Tyto materiály můžeme považovat jako funkční na pochozí plochy obchodních i bytových prostor. Námi řešené terasy jsou zahrnuté do fotogalerie, ve které se může náš zákazník inspirovat. Zde si můžete zkonkretizovat a doplnit své představy. Určitě musíte s pečlivostí zvážit, plochy terasy okolo bazénu, zastřešení nebo stavbu schodiště a další detaily a prvky s tím související.

Terasy realizované společností Podlahy Praha s.r.o. Vám nabízíme ve fotogalerii, ve které se můžete inspirovat, a zároveň Vám předáme své bohaté zkušenosti při řešení venkovní terasy.

Terasy jsou venkovní pochozí plochy, které jsou součástmi staveb. Tyto řešené plochy jsou určeny především k praktickým účelům. Terasy bývají konstruovány nad úrovní terénu a jsou většinou větší než balkony. Pro řešení Vaší střešní terasy se můžete inspirovat na našich stránkách ve fotogalerii. Odpočinek, společenská setkání a relaxace - k tomuto jsou určené plochy teras.

Na našich stránkách ve fotogalerii najdete inspirace pro Váš projekt terasy.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. dodává na klíč svým klientům terasy pro jejich rodinné domy, byty, i obchodní plochy. Nejčastěji používané materiály na plochy teras umíme našim zákazníkům představit v našem podlahovém studiu. Na základě požadavků klienta probereme konkrétně zaměření, úpravu podkladů, nabídku materiálu, detaily a skladbu jeho venkovní terasy. Prezentace našich realizací ve fotogalerii Vám může být inspirací. Za zmínku stojí i bezplatné zpracování cenové nabídky.

Inspirace na propojení Vašeho exteriéru s interiérem najdete v naší fotogalerii venkovních teras.

Pokud jste majitel staršího domu, není pro nás problémem řešit pro Vás uskutečnění montáže terasy. Musíte však vyřešit, aby terasa nenarušila statiku domu, u kterého chcete pochozí venkovní plochu vybudovat. Fyzické vzorky venkovní terasy a naše fotogalerie přiblíží všem zájemcům tyto podlahoviny. Terasu vybírejte tak, aby splňovala všechny Vaše požadavky. Pokud nemůžete řešit terasu kvůli financím najednou, zkuste zvolit její menší variantu nebo odklad její realizace.

Pro své venkovní terasy většina zákazníků naší společnosti Podlahy Praha s.r.o. volí jako materiál dřevěná masivní prkna. I z tohoto důvodu se specializujeme na prodej a instalaci dřevěných teras. Z pohodlí Vašeho domova si tyto materiály prohlédnete prostřednictvím fotogalerie. Nabídku dřevin Vám posléze v našem podlahovém studiu v Praze Holešovicích představíme na konkrétních vzorcích. Jejich cenová relace může být pro Vás inspirací.

Terasy fotogalerie inspirace - dřevěné terasy rozdělujeme podle typu dřeva

  • Terasy z Thermowood dřevin
  • Terasy z jehličnatých dřevin
  • Terasy z exotických dřevin

Terasy fotogalerie inspirace - terasy z Thermowood dřevin

Terasy z tepelně upraveného dřeva listnatých stromů nebo evropských jehličnanů jsou kombinací drahých tvrdých exotických a levných měkkých jehličnatých dřevin. Thermowood, jak tyto upravené dřeviny nazýváme, jsou měkké dřeviny, které se tepelně upravují při teplotě 160 až 215°C. Výsledkem je změna jejich fyzikálních vlastností a vnitřní struktury. Ve fotogalerii na našich stránkách takto upravené dřevěné terasy najdete, nebo Vám je rádi představíme v podlahovém studiu Podlahy Praha s.r.o.

Terasy fotogalerie inspirace - terasy z jehličnatých dřevin

Jehličnaté dřeviny jsou nejčastější volbou našich zákazníků. Důvodem je finanční dostupnost těchto dřevin a skutečnost, že bývá jehličnatá dřevina na domech pohledově přiznána.  Ve fotogalerii Vám můžou být inspirací terasy, které jsou již namontovány. Ne všechny jehličnany můžou být na terasy vhodnou volbou. Z prověřených dřevin doporučujeme Borovici slezskou, Sibiřský Modřín, Douglasku a Borovici stepní. Konkrétní vzorky Vám představíme v našem podlahovém studiu nebo nahlédněte do naší fotogalerie.

Terasy fotogalerie inspirace - terasy z exotických dřevin

Exotické materiály jsou vhodné pro montáž venkovní terasy především pro jejich tvrdost, stabilitu a vysokou hustotu. Tyto jihoamerické a asijské dřeviny jsou tradičními terasovými materiály. Jedná se o velmi vhodný materiál. Ten zaručí terasám větší odolnost proti povětrnostním podmínkám, hlavně ale, proti hnilobě dřeva a škůdcům. Fotogalerie exotických dřevin, vhodných na stavbu venkovní terasy, konkrétně Teaku, Merbau, Ipe, Massaranduby, Bukitu, Badi a Bangkirai Vám přiblíží vzhled, barvu a kresbu těchto dřevin, a může být inspirací pro Vaši novou terasu.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. Vám pomůže s řešením i praktickými radami pro Vaše venkovní terasy. Fotogalerie Vám nabízí inspiraci, kterou zde můžete čerpat.

Také by vás na našem webu Renovace podlah mohly zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.