Vinylová podlaha Adore

vinylová podlaha adore 1
vinylová podlaha adore 2
vinylová podlaha adore 3
vinylová podlaha adore 4
vinylová podlaha adore 5

Vinylová podlaha Adore - vysoce odolná, praktická a elegantní podlahovina

Vinylová podlaha Adore si získává stále více zákazníků především díky univerzálnosti použití, vysokou odolností v silně zatěžovaných prostorách a dalším klientsky zajímavým užitným vlastnostem. Přes svůj umělý původ je vinyl Adore zajímavě dekorován, vyniká nejen vysokou odolností při zátěži, ale i proti vlhkosti. A to je pouze krátký výčet z mnoha předností těchto podlahovin.

Vinylová podlaha Adore má patentované složení, je vyrobena absolutně bez použití ftalátů či jiných změkčovadel, je 100% recyklovatelná, odolná, stálobarevná, a je vhodná i pro montáž na podlahové teplovodní topení s pomalým náběhem. Vinylová podlaha Adore lze použít ve vysoce hygienicky náročných prostorách či prostorách s náročným zatížením jako jsou např. školy, zdravotnická zařízení, kosmetické salony, výrobny potravin.

Na dotek je tato podlahovina teplejší než laminátová podlaha, v odolnosti před mechanickým poškozením a vlhkostí nemá konkurenci, je téměř bezúdržbová, výběr 3D dekorů napodobujících dřevo je překvapivý.

Vinylovou podlahu Adore na český trh dodává přední světový výrobce luxusních vinylových podlah společnost Adore flooring. Společnost Podlahy Praha s.r.o. je jedním z certifikovaných prodejců v České republice, kteří mají vinylovou podlahu Adore ve své nabídce. V našem podlahovém studiu v ulici Komunardů 38, Praha 7 - Holešovice si můžete prohlédnout vinylové dílce Adore zámkové i lepené.

Proč si vinylovou podlahu Adore objednat u společnosti Podlahy Praha s.r.o.?

 • v našem sortimentu je vinylová podlaha Adore Regent Souvereign zámkové dílce i vinylové dílce lepené Adore Regent Viceroy
 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu
 • jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi
 • nabízíme široký sortiment podlahových krytin, příslušenství a doplňky, které k podlahám patří
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis

Jaké má vinylová podlaha Adore přednosti?

 • 100% recyklovatelný materiál
 • patentované složení
 • jádro i nášlapná vrstva jsou voděodolné a rezistentní vůči plísním i houbám
 • rozměrově stálý tvrzený vinyl použitelný i pro vysokou zátěž
 • rychlá instalace
 • propracované 3D dekory nerozeznatelné od dřeva
 • garance nejodolnější nášlapné vrstvy současnosti
 • vysoká odolnost proti oděru a poškrábání
 • minimální nároky na údržbu
 • možnost použití na teplovodní podlahové topení
 • zdravotní nezávadnost

Vinylová podlaha Adore - bezkonkurenční vlastnosti, které Vás překvapí

Vinylová podlaha Adore má nepřekonatelnou rozměrovou stabilitu, vysokou odolnost, rychlou instalaci a voděodolnost. Povrchové úpravy MicroCeramic™, Nanosilver™, Cleantech™, Duramond™ zaručují, že podlaha Adore je výjimečně odolná a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Nášlapná vrstva vinylové podlahy Adore je voděodolná a díky technologii NanoSilver™ je účinná proti bakteriím, virům a plísním, ale přesto je pro člověka a zvířata netoxická. NanoSilver™ reaguje s kyslíkem ve vzduchu i ve vodě. Rozkládá mikroby oxidací, což je proces, který funguje podobně jako peroxid vodíku. Své využití najde zejména ve zdravotnických zařízeních či laboratořích.

Vinylová podlaha Adore je na 100% recyklovatelná, takže je možné tuto podlahovinu na konci životního cyklu znovu použít pro jakoukoli další výrobu. Tento tvrzený vinyl navíc chrání také vnitřní prostředí, kvalitu ovzduší a splňuje nejpřísnější moderní požadavky na emise těkavých organických sloučenin (VOC).

MicroCeramic™ je unikátní technologie, která zaručuje, že mají vinylové dílce Adore téměř dvojnásobnou tvrdost a trvanlivost. Tato technologie infiltruje drsné keramické mikroskopické kuličky (nanočástice keramiky) do nášlapné vrstvy. To chrání vinylovou podlahu Adore proti poškrábání, rýhám, skvrnám a jiným druhům poškození. Zároveň se tím prodlužuje životnost podlahy a usnadňuje její údržbu.

Vinylová podlaha Adore - jedinečné dekory imitující dřevo

Vzhled vinylových, kterým disponuje vinylová podlaha Adore, je překvapivý. Jedinečné 3D provedení dekorů dřeva zaručuje neobvykle autentický vzhled dřevěných podlah. Rozeznat tento jedinečný vysoko zátěžový zámkový vinyl od dřeva mívají problém i profesionálové.

Dostupné aktuální dekory vinylové podlahy Adore Vám ochotně předvedeme v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o., v ulici Komunardů 38, Praha 7

Pro vinylovou podlahu Adore si přijďte k nám!

Pokud přemýšlíte, kde si pořídit vinylovou podlahu, přijďte k nám do našeho podlahového studia. My Vám vinylové dílce Adore předvedeme, seznámíme Vás s přednostmi této podlahoviny a pomůžeme Vás s výběrem.

Aby zákazníci měli na vinylovou podlahu Adore zaručenu deklarovanou záruku, musí instalace této podlahové krytiny splňovat všechny náležitosti a je nutné, aby jí provedla certifikovaná firma, která vinylovým podlahám Adore podlahám rozumí. A takovou společností společnost Podlahy Praha, s.r.o. je!

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. V našem sortimentu je nejen vinylová podlaha Adore, ale samozřejmě také široký výběr dalších podlahových krytin, veškeré příslušenství a doplňky, které k podlahám patří a také veškerá podlahová chemie.

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.