Broušení podlah ceník

broušení podlah ceník
broušení podlah ceník 1
broušení podlah ceník 2
broušení podlah ceník 3
broušení podlah ceník 4
broušení podlah ceník 5

I když se snažíte udržovat Vaši dřevěnou podlahu stále krásnou, v průběhu času dochází u dřevěné podlahy k opotřebení, poškrábání, poškození nebo zastarání povrchové úpravy. Například kamínky z bot, ostré hrany nábytku nebo psí drápky dokážou na dřevěné podlaze zanechat viditelné rýhy. Broušení podlahy jí dokáže vrátit zašlou krásu. Historická hodnota původních dřevěných podlah překračuje cenu nových podlah, které by ty původní mohly nahradit. broušení dřevěných podlah je cestou k zachování prací našich předků dalším generacím a v neposlední řadě také k navýšení tržní ceny objektů, kde se takové podlahy nacházejí.

Dosluhující podlaha ztrácí na kráse i funkčnosti. Broušení podlahy bývá jediným řešením, jak prodloužit její životnost. Dřevo je přírodní materiál a jakákoliv imitace, byť vynikající kvality, nemůže tyto vlastnosti nikdy plně nahradit. Dopřejte svojí podlaze péči odborníků - jsme jedni z nejlepších na trhu! Profesionálně se postaráme o broušení Vaší podlahy.

Společnost Podlahy Praha nabízí broušení podlah a broušení parket za příznivé ceny. Jsme schopni Vám kvalitně, podle ověřených postupů, vybrousit, vytmelit i nalakovat staré zašlé podlahy, tak aby vypadaly jako nové. Renovace dřevěných podlah, čištění a úpravy, obnova, upevnění a výměna prasklých parket, nátěry lakem, napouštění olejem a další služby jsou u nás samozřejmostí. 

Broušení podlah ceník - broušení podlahy se vyplatí

Cena broušení podlah je ve srovnání s cenou pořízení nové dřevěné podlahy velmi nízká. I velmi zašlé staré podlahy mohou po kvalitně provedeném broušení znovu vypadat jako nové. Broušení podlah lze opakovat i vícekrát, při každém broušení ubývá pouze vrstva dřeva v tloušťce cca 1 mm. Někdy stačí pouze obrousit starý lak, v opačném případě je nutno obrousit i několik mm.

Broušením podlahy jí vrátíte původní lesk a pocit novosti.

Broušení podlah ceník

Jestliže se chystáte objednat si broušení podlah, chtěli byste jistě dopředu zjistit ceny jednotlivých prací.  Vždy je potřeba počítat s tím, že každá podlahářská firma má stanoven svůj vlastní ceník pro broušení podlah. Žádný univerzální ceník neexistuje.

Ceník broušení podlah je individuální dle současného stavu podlahy, který ovlivňuje množství a náročnost nutných prací tak, aby bylo finální dílo na vysoké úrovni. Ceny, které zde uvádíme, jsou orientační a vycházíme z nich při sestavování konkrétního rozpočtu objednané zakázky. Vždy je nutné brát v úvahu vzdálenost do místa provádění, velikost zakázky a další podmínky pro práci.

Detailní položkový rozpočet Vám samozřejmě rádi zpracujeme po prvotní obhlídce místa broušení podlahy.

 
Reálná cena prací je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Při velkých zakázkách je možná smluvní cena.

Broušení podlah ceník:

(ceny jsou uváděny bez DPH - bytový fond 15%, ostatní 21%)

Broušení (dle stavu podlah)

od 220 Kč/m²

Broušení + 2x lakování (podle použitého materiálu)

od 360 Kč/m²

Broušení + 3x lakování (podle použitého materiálu)

od 420 Kč/m²

Broušení + pastování

od 520 Kč /m2

Cena další vrstvy laku

110 Kč/m²

Tmelení (dle stavu podlah)

od 80 Kč/m²

 Zaměření zakázky u zákazníka

 ZDARMA

 Vypracování cenové nabídky

 ZDARMA

 Vynošení podlahového materiálu (do 20 minut)

 ZDARMA

 Lištování parketové podlahy

 od 110 Kč / bm

 Instalace přechodových lišt

 od 105 Kč / bm

 Vícepráce

 dohodou

 Dopravné 

 dohodou

Podlaháři si vyhrazují právo některým požadavkům zákazníků NEVYHOVĚT z důvodu problematické záruky na vlastnosti a výdrž nekvalitního materiálu. 

Doporučujeme Vám dohodnout si návštěvu podlaháře, který na místě posoudí konkrétní dispozice zakázky a vytvoří Vám zdarma přesnou cenovou nabídku, případně s Vámi uzavře smlouvu o dílo obsahující neměnnou celkovou cenu zakázky. V rámci návštěvy podlaháře s Vámi prokonzultujeme Vaše představy o nové podlaze a posoudíme vhodnost Vámi vybrané podlahoviny pro zamýšlený účel použití.

Rádi byste si nechali vybrousit Vaši podlahu? Neváhejte nás kontraktovat!

Broušení podlah - video

Broušení podlah ceník - od nás:

 • Vaši podlahu vybrousíme rychle a profesionálně
 • Na místě zaměříme a posoudíme stav podlahy
 • Navrhneme optimální postup broušení včetně doporučení povrchové úpravy
 • Zpracujeme přesnou cenovou nabídku a navrhneme termín realizace
 • Používáme bezprašný systém broušení
 • Naši vyškolení pracovníci vyřeší každý Váš požadavek nebo problém
 • Dodržíme stanovené termíny 
 • Broušení podlah provádíme po celé Praze a okolí.
 • S odvedenou prací budete zaručeně spokojeni

 

Správné broušení podlah, ale i jiných typů masivních dřevěných podlah, jako jsou prkna, mozaiky, či špalíkovky, je velmi důležité a zásadně ovlivní konečný vzhled renovované podlahy. Rozhodně doporučujeme, aby broušení podlah prováděl zkušený podlahář.

Před vlastním broušením podlah je třeba nejdříve odstranit všechny nečistoty, hřebíky a zbytky spojovacího materiálu. Broušení podlah provádíme speciálními brusnými stroji, které během broušení odsávají prach. Broušení zbaví vaši podlahu škrábanců, různých rýh a nerovností, odstraníme tak zašlou špínu, skvrny a zažloutlý lak. Pokud je to nutné, provedeme také drobnější opravy, jako je upevnění desek, nebo výměna prasklých parket.

Začínáme hrubým broušením a postupně přecházíme k jemnějšímu, až po nejjemnější. U celkové renovace parket je třeba také provést tmelení parket škrábanců a prasklin mezi parketami. Naši pracovníci profesionálně vybrousí všechny nerovnosti, odstraní staré nátěry a pak se objeví krásná kresba dřeva. Celý proces broušení podlah ubere podlaze pouze asi jeden milimetr, obvykle se u parketové podlahy realizuje jednou za 10 až 20 let. 

Broušení podlah ceník- postup práce:

 1. vybroušení strojem zrnitostí 24, 40, 60
 2. vytmelení případných spár mezi parketami speciálním podlahářským tmelem
 3. znovu vybroušení strojem zrnitostí 80, 100, 120
 4. 1 x lakování lakem
 5. olištování
 6. 2 x lakování lakem dle výběru zákazníka
 7. broušení mezi jednotlivými vrstvami laku
 8. na přání zákazníka podlahu olejujeme nebo voskujeme


Společnost Podlahy Praha používá při broušení podlah ten nejohleduplnější postup, jaký lze v současnosti nabídnout.

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby z oboru renovace podlah!