Čištění podlah - HLOUBKOVÉ

Úklid a čištění podlah znamená pro většinu z nás pravidelnou údržbu všech podlah, které máme doma. Pro jiné je to jeho každodenní práce v zaměstnání. Málokomu z nás se čištění podlah líbí. Pro to, aby byl úklid podlah o něco snesitelnější, a aby byl na první pohled patrný, vyvinula společnost Bona systém na čištění podlah – hloubkové Bona Deep Clean Systém.

Hloubkové čištění podlah - vybereme vždy vhodný prostředek

Skutečnost, že každá podlahovina vyžaduje svůj speciální čisticí prostředek a čistící údržbový systém, je známá všem. Při použití nesprávného údržbového přípravku nebo postupu údržby podlah může dojít k trvalému poškození podlahy nebo ke zkrácení její životnosti. My, zaměstnanci společnosti Podlahy Praha, s.r.o. nabízíme svým zákazníkům vhodné prostředky na čištění podlah a systémy na jejich údržbu.

Bona Power Scrubber je vhodný k čištění podlah v interiérech i pro venkovní terasy a jiné exteriérové podlahy

Hloubkové čištění podlah -  vždy není nutná rozsáhlá renovace

Většina z nás má v práci a doma položenou podlahu. Po několika letech jejího používání Vám Vaše podlaha připadá zašlá a opotřebovaná. Nic na tom nezmění ani to, že se o ni staráte tak, jak Vám to prodejce podlahy doporučil. Máte dřevěné podlahy, na kterých je sice vidět, že na nich žijete, ale nezdá se Vám, že si už zaslouží renovaci? Potom je nejspíš vhodná chvíle pro čištění podlah - hloubkové, které je údržbovým článkem mezi běžným úklidem a renovací podlahy.

Vývojáři švédského výrobce podlahové chemie společnosti Bona nám opět posunuli čištění podlah do přijatelnější roviny. Podle jejich slov se jedná o systém "oživení podlah" ještě předtím, než bude nutná renovace podlah. Toto je jejich nová nabídka služeb koncovému zákazníkovi. Čištění podlah - hloubkové Bona Deep Clean Systém je určený jak pro firmy, tak pro domácnosti. Tento systém čištění podlah je určen pro interiérové i pro exteriérové podlahové krytiny.

V interiérech je tento systém vhodný pro čištění podlah - hloubkové nejen pro takzvané tvrdé povrchy, ale je vhodný i pro dřevěné podlahoviny. Systém dokáže „oživit“ podlahy jako jsou dlažby, PVC, vinylové podlahové krytiny, laminátové plovoucí podlahy, ale i dřevěné podlahy lakované i olejované. Jedná se o vysoce výkonný a efektivní proces vyčištění Vaší podlahy do hloubky, tak, jak to při běžném úklidu nedokážete. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. nabízí svým zákazníkům vhodné systémy na úklid podlah v interiérech.

Hloubkové čištění podlah -  výsledek vás překvapí

Při pravidelném úklidu Vaší podlahy si ani nevšimnete, že se tato pomalu stává po určité době zašlá a opotřebovaná.  Jde o normální jev, kterého si ani nevšimnete. Stačí jedno zkušební vyčištění části Vaší podlahy strojem Bona Power Scrubber a sami můžete porovnat, jak Vaše podlaha vypadala, když byla mladší. Pokud použijete čistící přípravek Bona Deep Clean Solution, tento pocit z „nové“ podlahy ještě umocníte. Čištění podlah - hloubkové systémem Bona Deep Clean Systém Vám ukáže nový rozměr v úklidu..

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky

Podlahu, na kterou jste v interiéru použili čištění podlah - hloubkové, je nutno ošetřit přípravky, jako jsou osvěžovače, leštěnky nebo pečující oleje. Tyto přípravky Vám dokážeme nabídnout my ze společnosti Podlahy Praha, s.r.o. Při uváženém výběru těchto prostředků a správném systému použití, oddálíte u své dřevěné podlahy nutnou rozsáhlejší renovaci. Stroj Bona Power Scrubber spolu s čisticím přípravkem Bona Deep Clean Solution jsou nejúčinnější pro důkladné vyčištění Vaší podlahy.

Při správném výběru prostředků na čištění podlah prodlužujeme jejich životnost a zachováváme jejich přednosti

Hloubkové čištění podlah - přípravky značky Bona

Bona Power Scrubber je čistící stroj pro čištění podlah - hloubkové se 2 rotačními válcovými kartáči. Tyto kartáče čistí podlahu do hloubky bez poškození povrchu. Ostatní komerčně používané stroje pracují většinou na principu rotující podložky. Bona Deep Clean Solution je čisticí prostředek, který rozpouští odolné skvrny a nečistoty. Je vhodný pro použití na lakované i olejované podlahy. Na lakované podlahy výrobce doporučuje ředění 10% čističe Bona Deep Clean Solution, zatímco na olejované podlahy pouze 5% čističe.

Bona Deep Clean System je zajímavým prostředkem pro čištění rozlehlejších komerčních prostor a skladů. Je to vynikající prostředek pro čištění podlah hloubkové například pro potravinářské prostory a sklady elektrosoučástek kde je při skladování požadavek na vysokou úroveň čistoty povrchů. Bona Deep Clean Systém se uplatní například také při úklidu sportovních hal, tělocvičen a fitness.

Hloubkové čištění podlah v exteriérech

Venkovní terasy kamenné, dřevěné, dřevoplastové  a betonové plochy s ochrannými nátěry můžeme také hloubkově čistit. Čištění podlah - hloubkové v exteriérech můžeme našim zákazníkům doporučit pro údržbu před a po ukončení sezony používání těchto venkovních ploch. Důležité je samozřejmě následné ošetření těchto ploch speciálními ošetřujícími prostředky. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. dokáže nabídnout svým zákazníkům vhodné čisticí a pečující prostředky na údržbu podlah v exteriérech.

Uvažujete o čištění venkovních dřevěných, dřevoplastových nebo kamenných teras?

Vaši poptávku
ZPRACUJEME ZDARMA

Také by vás mohli zajímat stránky Broušení dřevěných podlah,Renovace parket či Broušení parket.