renovace parket - OLEJOVÁNÍ PARKET

Olejování parket zdůrazňuje přirozený odstín dřeva a povrch parket pak vypadá matně, jakoby saténově. Parkety stále patří k podlahám, které působí příjemně a jejichž vzhled dokáže zaujmout. Předností parket je možnost jejich renovace i po mnoha letech jejího používání. Pomocí olejování parket lze efektivně i z nevzhledné staré krytiny vytvořit ozdobu interiéru.

Uvažujete-li o olejování parket, pak je tu společnost Podlahy Praha pro Vás. Umíme staré parkety perfektně nejen zrenovovat, ale hlavně podstatně prodloužit jejich životnost. Naši profesionálové posoudí aktuální stav Vaší podlahy, rozsah poškození a smysluplnost renovace podlahy. Naši podlaháři s letitými zkušenostmi mohou zabránit nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Podlaháři, kteří provádí olejování parket, mají dlouholeté zkušenosti z tohoto oboru a jsou průběžně proškolováni pro užívání nových materiálů a postupů.

Společnost Podlahy Praha se zabývá olejováním parket již řadu let. Provádíme nejen olejování parket, ale také částečné i celkové renovace podlah, včetně doplnění a výměny poškozených či chybějících dílců.

Na olejování parket byste si měli vždy pozvat specialistu. Olejování parket, lakování parket, broušení parket, broušení dřevěných podlah a renovace parket provádíme v bytech, domech, kancelářích, školních třídách či tanečních nebo sportovních sálech. Pro olejování parket používáme výhradně speciální kvalitní ekologicky šetrné oleje.

Olejování parket je v současnosti hodně využívaná povrchová úprava parket.

Olejování parket - postup

Olejování parket provádí společnost Podlahy Praha pomocí speciálního stroje, který dokáže přírodní olej perfektně zapracovat do podlahy. Ta tak získá krásný přírodní charakter dřeva a zdůrazní jeho kresbu. Olej vytvoří na parketách tenkou ochrannou vrstvičku, která chrání dřevo a zachovává vůni, strukturu i přirozený vzhled dřeva. Olej se aplikuje na hloubkově vyčištěné, nebo ještě lépe na zbroušené dřevěné podlahy.

Při olejování parket je velice důležitá správná aplikace oleje, kterou Vám naši profesionálové zajistí! Olej dřevo napouští a takto ošetřená podlaha poskytuje odolnost proti oděru. Správná aplikace oleje a údržba dá dřevěné podlaze báječný vzhled přirozeného matového povrchu. Podlaháři musí při aplikaci oleje nanést dostatečné množství a hlavně správným způsobem. Pokud je aplikováno málo materiálu a nesprávným způsobem, povede to znehodnocení podlahy. Proto je nutné při olejování parket respektovat patřičné technologické návody výrobců olejů.

Olejovaní parket – výhody

  • výhodou olejování parket je možnost lokálních oprav - škrábance nejsou tolik viditelné a případně se i větší rýhy dají odstranit čištěním a místní opravou – jemným přebroušením a opětovným naolejováním, což u laku není možné.
  • u oleje se neprojeví nevýhoda laku, když dřevěná podlaha “pracuje” (kroutí se, případě praská) a tak i přestože je lak konstruován jako pružný materiál, může mikroskopicky popraskat.
  • olej dokáže zachovat přírodní vzhled dřevěné podlahy a dřevo má navíc možnost dýchat
  • olejování parket zdůrazňuje kresbu, zintenzivňuje barvu parket a vytváří přirozený dojem

Olejovaní parket – nevýhody

  • parkety ošetřené olejem jsou náročnější na údržbu, mají malou odolnost proti chemikáliím.

Olejování parket - přesvědčte se o našich kvalitách

Nabízíme prohlídku již realizovaného olejování parket a renovací dřevěných podlah, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme. Při práci klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle Vašich představ. Naše reference mluví za vše.

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha dokážou zrealizovat myšlenky a potřeby zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám. Žádná zakázka není pro naši firmu ani malá ani velká. Naším cílem je na prvním místě spokojenost zákazníka! Nabídka profesionálních služeb společnosti Podlahy Praha v oblasti olejování parket i dřevěných podlah zahrnuje kompletní servis. Naší práci děláme kvalitně, máme s ní dlouholeté zkušenosti, a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Víme, že dobře odvedená práce je naší nejlepší vizitkou.

Z vaší staré podlahy uděláme novou!

Naše společnost provádí olejování parket na profesionální úrovni již řadu let. Každá naše práce, má svůj přesně stanovený postup a je provedena kvalitně. Svému řemeslu rozumíme, dokážeme poradit a doporučit správné řešení. Nabízíme kvalitní olejování parket za rozumné ceny. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Obraťte se na nás! Na olejování parket jsme odborníci!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky