renovace schodů - OPRAVY/OPRAVA SCHODŮ

Schody musí být naprosto bezpečné – uvolněné nebo prošlapané stupnice bezpečnost nezaručují. Opotřebované podesty, vyšlapané stupně a viklající se zábradlí upozorňují na potřebu důkladné opravy. Na nebezpečně prošlapaných stupních nebo jinak poškozených schodech hrozí nebezpečí úrazu. Oprava schodů je jednoduché a rychlé řešení, které Vám zajistí jejich správnou funkčnost a schodišti vrátí zašlou krásu.

Opravy schodů jsou naší další službou

V rámci poskytovaných služeb nabízíme mimo jiné kvalitní opravy schodů – jak dřevěných, tak betonových nebo kamenných. Námi prováděné opravy schodů je možno použít jak u vnitřních, tak venkovních schodů nejrůznějších tvarů. Povrchové opravy schodů provádíme různými technologiemi.  Staré poškozené schody umíme nejen kvalitně opravit, ale hlavně podstatně prodloužit jejich životnost. Provádíme opravy a broušení starých schodů, které jsou již prošlapané, olámané a jinak poškozené a nebo již nevyhovují z bezpečnostních nebo estetických důvodů.

Oprava schodů se vším co k tomu patří

Jako součást opravy schodů nabízíme samozřejmě i opravu u svislých povrchů u schodů – stěn, soklů nebo fabionů (fabion - ozdobný přechod mezi stěnou a stropem). Používané materiály jsou barevně stálé, mechanicky i chemicky odolné a snadno čistitelné, bez zvýšených nákladů na jejich údržbu.

Oprava schodů není pro naše profesionály nic obtížného.

Opravy schodů - zhodnotíme rozsah požkození

Potřebujete-li provést opravu schodů, či jen obnovit jejich vzhled, neváhejte nás oslovit. V tomto oboru máme díky dlouhým létům praxe mnoho zkušeností. Při opravě schodů je vždy nutné nejdříve zjistit jejich současný stav. Tento krok není radno podceňovat, protože špatný odhad by Vás mohl stát dost peněz a výsledek by nemusel splňovat Vaše předpoklady. Naši profesionálové posoudí rozsah poškození schodů a nutný rozsah jejich opravy. Vypracujeme pro Vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace a doporučíme vhodný rozsah renovačních prací. Návštěvu technika na místě předpokládané opravy schodů nabízíme samozřejmě zdarma.

Velmi důležité je při opravě schodů zvolit správný technologický postup a druh povrchové úpravy. Neodborně provedená oprava schodů může znemožnit další renovace, nebo je dokonce úplně znehodnotit. Oprava schodů je jednou z našich specializací, máme za sebou desítky dokončených zakázek.  Svému řemeslu rozumíme, dokážeme Vám poradit a doporučit při opravě schodů správné řešení.

Vhodný postup opravy schodů závisí na rozsahu a charakteru jejich poškození.

Oprava betonových, kamenných nebo prefabrikovaných schodů

Pro opravu těchto schodů jsou nejvhodnější směsi z různých pryskyřic, které se dokonale přichytí k podkladu. K pryskyřici se jako plnivo přidává materiál, z něhož jsou zhotoveny opravované schody (např. žulová drť, písek). Ve srovnání se starším tradičním způsobem opravy, kdy se poškozená místa vysekávala a vyplňovala odpovídajícím kusem materiálu, je oprava schodů pomocí pryskyřice snadnější a oprava trvanlivější.

Oprava dřevěných schodů

Při opravě dřevěných schodů se provádí broušení schodů za pomoci speciálních strojů (brusek), které vybrousí tenkou vrstvu povrchu, následuje oprava nášlapů, schodnic a na závěr se aplikuje nová povrchová vrstva kvalitního laku nebo vosku. Pro povrchovou úpravu schodů používáme výhradně kvalitní ekologicky šetrné laky a oleje. Všechny naše brusné  stroje jsou napojeny na odsávání, a proto  jsou prováděné práce téměř bezprašné.

Nabízíme prohlídku již realizovaných oprav schodů, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Při opravě schodů vždy klademe důraz na spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle Vašich představ. Máte-li doma staré schody, které již mají něco za sebou, pak určitě neváhejte a oslovte nás!  Dokážeme za velmi příznivou cenu proměnit Vaše staré schody v dokonalý skvost.

Dodejte Vašim schodům nový vzhled! Obraťte se na nás! Na renovace schodů jsme odborníci!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby - renovace podlah a schodů je náš obor!

Více informací na téma servis schodů nebo také renovace dřevěných schodů se dočtete na webu Podlahy Praha

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.