renovace schodů - REKONSTRUKCE SCHODŮ

Schody musí být naprosto bezpečné – uvolněné nebo prošlapané stupnice bezpečnost nezaručují. Na nebezpečně prošlapaných stupních nebo jinak poškozených schodech hrozí nebezpečí úrazu. Opotřebované podesty, vyšlapané stupně a viklající se zábradlí upozorňují na potřebu důkladné rekonstrukce schodů. Schodiště je konstrukcí, která podléhá mnoha pravidlům a normám. Jestli jste se rozhodli staré schody zrekonstruovat, pak je tu firma Podlahy Praha pro Vás.

Rekonstrukce schodů jim vrátí funkčnost, budou splňovat bezpečností podmínky a v neposlední řadě se jim vrátí původní krása a lesk.

Rekonstrukce schodů - doporučíme vám řešení

Naše firma vám doporučí to nejlepší řešení rekonstrukce schodů. Nabízíme kvalitní rekonstrukce schodů za rozumné ceny. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, jsou připraveni vám poradit při řešení vašich požadavků a zaručují ty nejlepší služby. Nabízíme prohlídku již realizovaných rekonstrukcí schodů, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme. Při rekonstrukci schodů vždy klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení rekonstrukce schodů je zcela individuální, zhotovené dle vašich představ.

Rekonstrukce schodů -  rekonstrujeme všechny typy schodů

V rámci poskytovaných služeb nabízíme rekonstrukce dřevěných, betonových i kamenných schodů Námi prováděné rekonstrukce schodů je možno použít jak u vnitřních, tak venkovních schodů nejrůznějších tvarů. Staré poškozené schody umíme kvalitně zrekonstruovat, podstatně prodloužit jejich životnost a zajistit jejich bezpečnost. Provádíme rekonstrukce starých prošlapaných, olámaných a jinak poškozených schodů, které již nevyhovují jak z bezpečnostního hlediska, tak z estetických důvodů. Rekonstrukce schodů provádíme různými technologiemi podle toho, z jakého jsou vyrobeny materiálu.

Vhodný postup rekonstrukce schodů vždy závisí na rozsahu a charakteru jeho poškození

Rekonstrukce schodů  a všeho okolo nich

Jako součást rekonstrukce schodů nabízíme také opravy svislých povrchů u schodů – stěn, soklů nebo fabionů (fabion - ozdobný přechod mezi stěnou a stropem). Používané materiály jsou barevně stálé, mechanicky i chemicky odolné a snadno čistitelné, bez zvýšených nákladů na jejich údržbu. V případě potřeby provádíme také nezbytné opravy zábradlí (ukotvení uvolněného zábradlí, jeho obroušení a nátěr), či opravu a nátěr bočního opláštění.

Rekonstrukce schodů není pro naše profesionály nic obtížného.

Rekonstrukce schodů je již dlouho náším oborem

Potřebujete-li provést rekonstrukci schodů, či jen obnovit jejich vzhled, neváhejte nás oslovit. V tomto oboru máme díky dlouhým létům praxe mnoho zkušeností. Při rekonstrukci schodů je vždy nutné nejdříve zjistit jejich současný stav. Naši profesionálové posoudí rozsah poškození schodů a navrhnou nutný rozsah jejich rekonstrukce. Vypracujeme pro Vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace a doporučíme vhodný rozsah rekonstrukčních prací. Návštěvu technika na místě předpokládané rekonstrukce schodů nabízíme samozřejmě zdarma.

Pozor na špatně provedené rekonstrukce schodů 

Neodborně provedená rekonstrukce schodů může znemožnit další renovace, nebo je dokonce úplně znehodnotit. Rekonstrukce schodů je jednou z našich specializací, máme za sebou desítky dokončených zakázek.  Svému řemeslu rozumíme, dokážeme Vám poradit a doporučit při rekonstrukci schodů správné řešení.

Rekonstrukce dřevěných schodů

Při rekonstrukci dřevěných schodů se provádí jejich zbroušení za pomoci speciálních brusek, které vybrousí povrchovou vrstvu schodnic, následuje oprava nášlapů, schodnic a na závěr aplikujeme novou povrchovou vrstvu kvalitního laku nebo vosku. Všechny naše používané brusné  stroje jsou napojeny na odsávání, a proto  jsou prováděné práce téměř bezprašné.

Rekonstrukce betonových, kamenných nebo prefabrikovaných schodů

Pro rekonstrukci těchto schodů jsou nejvhodnější směsi z různých pryskyřic, které se dokonale přichytí k původnímu podkladu. K pryskyřici se jako plnivo přidává materiál, z něhož jsou rekonstruované schody zhotoveny (např. žulová drť, písek). Ve srovnání se starším tradičním způsobem opravy, kdy se poškozená místa vysekávala a vyplňovala odpovídajícím kusem materiálu, je rekonstrukce schodů pomocí pryskyřice snadnější a oprava trvanlivější.

Za velmi příznivou cenu dokážeme proměnit Vaše staré schody v dokonalý skvost.

Dodejte Vašim schodům nový vzhled! Obraťte se na nás! Na rekonstrukce schodů a renovace podlah jsme odborníci!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Broušení schodů se provádí v rámci renovace dřevěných schodů a renovace schodů obecně.
Informace na téma renovace dřevěných schodů nebo broušení starých schodů naleznete i na webu Podlahy Praha v sekci servis schodů.

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.