renovace schodů - RENOVACE DŘEVĚNÝCH SCHODŮ

Schody jsou kromě své základní funkce zároveň dekorativním solitérem v domě. Ani nejkvalitnější dřevěné schodiště však nevydrží donekonečna. Po určité době dojde k prošlapání jednotlivých stupňů a dřevěné schody tak ztrácí na atraktivitě a bezpečnosti. Aby bylo schodiště i nadále bezpečné a dalo se bez potíží používat, je nutné přistoupit k renovaci dřevěných schodů. Renovace dřevěných schodů je rychlé a jednoduché řešení, které vrátí schodišti jeho krásu a správnou funkčnost.

Pokud potřebujete provést renovaci dřevěných schodů, neváhejte nás oslovit!

Renovace dřevěných schodů je lepší než nové schody

Zkušenosti s renovací schodišť nás dovedly k naší dnešní kompletní nabídce renovace dřevěných schodů, ale i ostatních prvků schodiště. V rámci našich poskytovaných služeb jsme Vám schopni nabídnout kvalitní celkovou renovaci dřevěných schodů. Umíme staré dřevěné schody nejen zrenovovat, ale hlavně podstatně prodloužit jejich životnost. Naši odborní pracovníci vám jsou schopni zrenovovat schodiště, že bude skutečně vypadat jako nové. Renovace dřevěných schodů firmou Podlahy Praha je finančně mnohem méně náročně, než schodiště dělat zcela nové.

Renovace dřevěných schodů zdarma posoudíme rozsah poškození

Při renovaci dřevěných schodů je nutné, aby zkušený technik nejdříve posoudil jejich současný stav. Tento krok není radno podceňovat, protože špatný odhad renovačních prací by Vás mohl stát dost peněz a výsledek by pak nemusel splňovat Vaše předpoklady. Návštěvu technika na místě předpokládané renovace dřevěných schodů a vypracování nezávazné nabídky cenové kalkulace nabízíme samozřejmě zdarma

Cesta k obnově dřevěných schodů vede přes jejich renovaci.

Renovace dřevěných schodů - postup

V současné době existují různé způsoby, jak lze provést renovaci dřevěných schodů - nejčastěji se však přistupuje ke broušení schodů, vytmelení prošlapaných stupni a závěrečným nanesením ochranné vrstvy kvalitního laku nebo vosku. Naši profesionálové při renovací dřevěných schodů vždy postupují podle vypracovaného posudku technika a práce provádějí podle doporučeného postupu renovačních prací. Naší práci děláme kvalitně, máme s ní dlouholeté zkušenosti, a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Víme, že dobře odvedená práce je naší nejlepší vizitkou. Naše reference mluví za vše.

Renovace dřevěných schodů - máme rozsáhlé zkušenosti

Renovace dřevěných chodů je jednou z našich specializací, máme za sebou desítky dokončených zakázek a věříme, že k plné spokojenosti našich zákazníků. Svému řemeslu rozumíme, dokážeme poradit a doporučit správné řešení. Nabídka našich profesionálních služeb  v oblasti renovace schodů vždy zahrnuje kompletní servis.

Nabízíme prohlídku již realizovaných renovací dřevěných schodů, abyste se na vlastní oči mohli přesvědčit, jak kvalitní práci odvádíme.

Renovace dřevěných schodů - jak probíhá?

Při renovaci dřevěných schodů se provádí jejich zbroušení za pomoci speciálních brusných strojů. Těmi se zbrousí tenká vrstva povrchu stupnic, následuje oprava nášlapů a schodnic, zatmelení, opětovné broušení schodů a na závěr se aplikuje nová povrchová vrstva kvalitního laku nebo vosku. V případě potřeby můžeme provést také opravy dalších prvků schodiště – ukotvíme hýbající zábradlí, doplníme vyštíplé kousky dřeva, obrousíme a natřeme zábradlí či bočního opláštění atd. Zejména drobnější poškození schodů se dají opravit relativně snadno. Nabízíme kompletní servis!

Výhody renovace dřevěných schodů

  • Schody při renovaci nejprve jeden po druhém zpevníme a vyrovnáme případná vyšlapaná místa
  • Tím také zajistíme, že schody nebudou při zatížení vrzat.
  • Není třeba provádět náročné bourací práce

Po výsledné renovaci bude Vaše dřevěné schodiště opět plně funkční, krásné a bezpečné.

Při renovaci dřevěných schodů klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle Vašich představ. Dokážeme za velmi příznivou cenu proměnit staré schody v dokonalý skvost.

Neváhejte a oslovte nás!  Na renovace podlah Praha a renovace dřevěných schodů jsme odborníci!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.