Strojové čištění podlah

Strojové čištění podlah
Strojové čištění podlah 1
Strojové čištění podlah 2
Strojové čištění podlah 4
Strojové čištění podlah 5
Strojové čištění podlah 6
Strojové čištění podlah 7
Strojové čištění podlah 8
Strojové čištění podlah 9

Nebaví Vás běžný úklid podlah a přitom chcete mít doma čisto? Přijďte k nám, do Podlahy Praha, s.r.o. a zeptejte se nás na strojové čištění podlah.

Běžné denní čištění podlah je pro nás nutným pravidelným úklidem každé podlahy, kterou máme doma, venku na terase, nebo na balkóně či lodžii. Musíme vždy brát v potaz, že každý typ podlahové krytiny vyžaduje speciální čisticí přípravek a vhodný čisticí údržbový systém. Jestliže použijeme nevhodné, většinou agresivní, univerzální prostředky na úklid podlahy, můžeme způsobit její trvalé poškození, nebo minimálně zkrátit její životnost. U nás v Podlahy Praha, s.r.o. našim zákazníkům nabídneme a prodáme nejen přípravky na běžný úklid podlah, ale samozřejmě i vhodný systém pro strojové čištění podlah.

Úklidové společnosti řeší při čištění svěřených podlah, kromě klasického ručního postupu, také strojové čištění podlah. Pro tento způsob údržby používají, z ekonomických důvodů, universální čističe, které, samozřejmě, nejsou vhodné pro všechny typy povrchů podlahových krytin. My ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. po praktické stránce známe většinu povrchů podlahových krytin, jelikož je prodáváme a montujeme. O každém povrchu našich podlahových krytin máme přesné informace a dobře víme, co jejich údržba vyžaduje. Strojové čištění podlah, které zákazníkům dokážeme nabídnout, umíme přizpůsobit každému druhu krytiny.

Strojové čištění podlah - vyzdvihneme přednosti každé podlahové krytiny.

Máte v bytě, nebo v zaměstnání, podlahu, která je nainstalována již několik let? Pečlivě ji udržujete přesně podle instrukcí prodejce? Přes všechnu Vaši snahu se Vám zdá, že je Vaše podlaha opotřebovaná a zašlá? Užíváte dřevěnou podlahu, na které je vidět, že na ní žijete? Stále nejste rozhodnuti pro její kompletní renovaci? Právě nastal čas pro hloubkové strojové čištění podlah. Jedná se o postup údržby podlah, kterou řadíme mezi normální údržbu a kompletní renovaci podlahy.

Hloubkové strojové čištění podlah, které nabízí společnost Podlahy Praha, s.r.o. je patentovaným postupem od švédského výrobce podlahové chemie, společnosti Bona. Podle tohoto výrobce se jedná o proces „oživení podlah ještě předtím, než nastane čas jejich renovace“. Toto je zároveň nabídka, kterou Vám společnost Podlahy Praha, s.r.o. představuje. Strojové čištění podlah Bona Deep Clean System je vhodný pro podlahy v místnostech i zpevněné venkovní terasy a plochy s aplikovanou povrchovou vrstvou.

V místnostech je tento systém vhodný pro hloubkové strojové čištění podlah všech druhů hladkých podlahových krytin. Tento systém efektivně oživí vzhled podlah ze slinutých dlažeb, PVC, vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy, ale také podlahy dřevěné s povrchovou úpravou lak i olej. Jde se o vysoce účinný proces, při kterém toto strojové čištění podlah vyřeší hloubkový úklid krytiny, jehož běžným úklidem nedosáhnete.

Představíme strojové čištění podlah za použití vhodných prostředků.

Přechod podlahy do vzhledu opotřebování je pozvolný proces, který při běžném denním používání ani nezaregistrujete. Z naší zkušenosti postačí jedno přejetí části Vaší plochy podlahy čistícím strojem Bona Power Scrubber  a okamžitě můžete pozorovat, jak povrch Vaší podlahy ožívá. Použitím čisticího prostředku Bona Deep Clean Solution tento dojem z „nové“ podlahy ještě umocníte. Strojové čištění podlah Bona Deep Clean System Vám dokáže, že se o Vaši podlahu umíme postarat rychle a efektivně.

Dřevěná podlaha, na kterou jsme použili strojové čištění podlah, musí být ošetřena vhodnými prostředky, jako jsou leštěnky, refreshery, poliše, osvěžovače nebo pečující oleje. Tyto prostředky nabízíme k prodeji od výrobců Bona, WOCA nebo OSMO. Při správném výběru těchto přípravků a jejich vhodné aplikaci, oddálíte potřebnou rozsáhlou renovaci Vaší dřevěné podlahy. Strojové čištění podlah Bona Power Scrubber účinkuje nejefektivněji v kombinaci s čisticím přípravkem Bona Deep Clean Solution.

Bona Power Scrubber je vhodný pro strojové čištění podlah s pevnými plochami

Bona Power Scrubber je strojové čištění podlah hloubkové, které pracuje s roztokem vody a čisticího přípravku mechanicky dvěma rotačními válcovými kartáči. Čištění povrchů podlah provádí do hloubky bez poškození. Podobné, obvykle používané stroje, čistí většinou horizontálně rotujícími podložkami. Bona Deep Clean Solution je čisticí prostředek odstraňující skvrny a nečistoty. Tento čistič je netoxický a vhodný i pro lakované a olejované povrchy dřevěných podlah. Pro čištění lakovaných podlah doporučuje výrobce použití roztoku 1:10 s vodou, pro olejované podlahy je poměr ředění 1:20.

Bona Deep Clean System je vhodný pro strojové čištění podlah velkých komerčních ploch. Jde se o ekonomicky a technicky zajímavé řešení čištění podlah v potravinářské nebo farmaceutické oblasti, ve kterých je vyžadována extrémně vysoká úroveň čistoty a hygieny povrchů. Tento postup údržby je také vhodný pro tělocvičny, veřejné sportovní haly a fitness studia.

Na dřevěné i kompozitové WPC venkovní terasy, na kamenné a betonové nebo na dlážděné venkovní plochy s ochrannými nátěry, je vhodné použít toto strojové čištění podlah. Hloubkové čištění venkovních zpevněných ploch našim zákazníkům doporučujeme. Máme s tímto postupem vlastní praxi. Pro správnou údržbu by tento postup měl být použit na začátku a po skončení sezóny jejich používání. Údržba a ošetření dřevěných teras speciálními venkovními oleji například od výrobců BONA, WOCA nebo OSMO je pro nás samozřejmostí.

My ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. svým klientům doporučujeme strojové čištění podlah Bona.

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlahRenovace parket či Broušení parket.