Čistící prostředky na vinylové podlahy

Čistící prostředky na vinylové podlahy
Čistící prostředky na vinylové podlahy 1
Čistící prostředky na vinylové podlahy 2
Čistící prostředky na vinylové podlahy 3
Čistící prostředky na vinylové podlahy 4
Čistící prostředky na vinylové podlahy 5
Čistící prostředky na vinylové podlahy 6

Krytiny z vinylu jsou top trendem v oblasti podlah současnosti. Můžeme je vidět téměř na každém kroku. Momentálně jsou tyto podlahy nejžádanější. Preferovaná vinylová podlaha si získala své příznivce díky rozsáhlé nabídce dekorů, širokému spektru použití a hlavně i pro svou relativně nízkou pořizovací cenu. Oblíbenou se stala také pro svou jednoduchou údržbu proti náročnějšímu úklidu dřevěné podlahy. Používáním vhodných čisticích prostředků na vinylové podlahy dosáhnete dlouhé životnosti této krytiny.

Čisticí prostředky na vinylové podlahy máme v naší prodejně

Pokud jste si pořídili vinylové podlahy, tak víte, že se jednalo o mnohaletou investici. Samozřejmě budete chtít, aby Vám vydržela co nejdelší dobu. Musíte přistoupit na to, že budete dodržovat určité podmínky při údržbě a užívání. Není pro nás žádný problém podělit se s Vámi o naše dlouholeté zkušenosti a poradit Vám jak na to. Speciální čisticí prostředky na podlahy a čistící systémy pro vinylové podlahy jsou u nás, v Podlahy Praha, s.r.o., připravené pro Vás.

Říkáte si, že nepotřebujete používat vhodné čisticí prostředky pro vinylovou podlahu, že stačí universální mýdlový čistič. Omyl! Universální čističe dokážou krytinu poškodit fatálním způsobem a zkrátit její životnost. Přijďte se poradit k profesionálům do společnosti Podlahy Praha s.r.o., protože jejich praktické zkušenosti s údržbou vinylových podlah Vám pomohou vybrat vhodné čisticí prostředky pro vinylové podlahy.

Čisticí prostředky na vinylové podlahy prodlouží její životnost

Vhodnou údržbu a čisticí prostředky na vinylové podlahy vybíráme podle umístění podlah následovně:

  • Údržba a vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy veřejných a komerčních prostor
  • Údržba a vhodné čistící prostředky na vinylové podlahy obytných prostor

Čisticí prostředky na vinylové podlahy veřejných a komerčních prostor

Stačí se jen rozhlédnout a podívat se na čem právě stojíte, v interiéru je to nejspíš vinyl. Designéři a architekti vybírají vinylové podlahy do komerčních prostor. Mají tak možnost řešit podlahy s nápaditým vzhledem, v trendy barvách, kombinovat neotřelé dekory kamene, dřeva a barev. I při kombinaci různých dekorů mají vinylové podlahy velkou výhodu, kterou je možnost použít shodné čisticí prostředky na vinylové podlahy.

V komerčních prostorech se nejčastěji úklidem a údržbou vinylových podlah zabývají speciální úklidové firmy nebo zaměstnanci majitele objektu či provozovatele. Velká výměra podlahové plochy vinylové podlahy se nejčastěji udržuje takzvaným strojním čištěním. Společnost Podlahy Praha s.r.o. nabízí svým klientům řešení v podobě čisticího systému Bona Deep Clean System. Údržba vinylové podlahy touto cestou je efektivnější, pokud jsou používány vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy.

Přesto, že výrobci podlah varují před používáním universálních čisticích prostředků, které nejsou vhodné pro údržbu vinylových podlah, specializované úklidové firmy, většinou z ekonomických důvodů, toto neberou v potaz. Pokud používají nevhodné prostředky častěji, upozorňujeme, že tím pochozí plochy systematicky znehodnocují a zkracují jejich životnost. Vhodné čisticí prostředky, které v našem podlahovém studiu nabízíme pro komerční prostory, jsou Monel od společnosti FORBO nebo PU čistič od Dr. Schütz.

Vhodné čisticí prostředky na vinylové podlahy obytných prostor

V domě i v bytě, musíte stejně řešit úklid podlah. Podle vlastních zkušeností volí každý na údržbu podlah čisticí prostředky na vinylové podlahy, nebo také na základě doporučení známých či přátel. Často se také spoléháme na reklamy, které nabízejí universální prostředky, které zaručeně vyčistí vše od oken, podlah až po nádobí. Pravdou ovšem je, že použitím těchto prostředků jenom zvýšíte riziko poškození a zkrácení životnosti své podlahy.

U nás ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. Vám jako komplexní nabídku vytvoříme systém údržby vinylové podlahy v obytných prostorech. Ale také Vám můžeme pomoci s výběrem vhodného čisticího prostředku na vinylové podlahy, jako je Forbo Monel, PU čistič od Dr. Schütz nebo čistič na vinylové podlahy od výrobce WOCA. Naše firma má k dispozici novinku – strojové čištění Bona Deep Clean systém.

Celoplošně lepené i plovoucí vinylové podlahy, které řadíme mezi tak zvané tvrdé podlahoviny, musíme též ošetřovat vhodnými přípravky. Důvodem je nepoškodit podlahu a nezkracovat tak její životnost. Tyto vhodné čističe vyrábí například společnost BONA. Vřele Vám doporučujeme patentovaný systém Bona Spray mop, se kterým je údržba vinylových podlah rychlá, efektivní a snadná. Ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. nabízíme k prodeji čisticí prostředky na vinylové podlahy od výrobců FORBO, BONA, WOCA a DR. Schütz.

Čisticí prostředky na vinylové podlahy vám pomůžeme vybrat

V každém případě klientům doporučujeme průběžnou kontrolu, jaké čisticí prostředky na vinylové podlahy jsou používány na údržbu těchto podlah. Pokud chtějí být ušetřeni vícenákladů, které jim vzniknou používáním nevhodných universálních čisticích prostředků a zkrácení životnosti podlah. Podlahy poškozené nesprávnou údržbou nebo častým používáním universálních čističů podlah, vedou k zamítnutí reklamace krytiny prodejcem, ale i ze strany výrobce podlah.

Určitě je ve Vašem zájmu, neustále mít vinylovou podlahu jako novou, naše společnost Podlahy Praha s.r.o. Vám může zpracovat ucelenou nabídku s detailním postupem údržby vinylové podlahy. Komplexní nabídku vhodných čisticích prostředků na vinylové podlahy, zpracujeme všem majitelům, firmám a správcům komerčních prostor a veřejných budov. Nabídku, která srovnává manuální a strojové čištění podlah, čištění průmyslových podlah a běžnou údržbu rozdílných podlahových pochozích povrchů

Výběr čisticích prostředků na vinylové podlahy, údržbový systém vinylových podlah ve veřejných prostorech dokážeme našim klientům nastavit v ekonomicky přijatelné rovině.

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlah, Renovace parket či Broušení parket.