Mop na plovoucí podlahy

Mop na plovoucí podlahy
Mop na plovoucí podlahy 1
Mop na plovoucí podlahy 2
Mop na plovoucí podlahy 3
Mop na plovoucí podlahy 4
Mop na plovoucí podlahy 5
Mop na plovoucí podlahy 6
Mop na plovoucí podlahy 7

Bona Spray Mop na plovoucí podlahy vyzkoušejte v našem studiu

Je to neustálá a nikdy nekončící práce, kterou málokdo umí ocenit. Ano mluvíme zde o vytírání podlahy. Už jen ta představa přípravy, kbelík, hadr, koště, ohnutý trup do pravého úhlu a výsledkem Vaší práce jsou šmouhy na podlaze. Pokud už nechcete tuto práci vykonávat s nechutí, a potřebujete usnadnit práci, pořiďte si pomocníka - mop na plovoucí podlahy, který máme ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. k prodeji. Přijďte k nám a tento mop na plovoucí podlahy si můžete sami vyzkoušet.

Bez rozdílu toho, jestli máte doma laminátové podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy či PVC podlahy. Ten namáhavý způsob vytírání klasickým stylem je pro každého z nás rutinou každodenní, ale bez požadovaného výsledku a efektu. Snad by Vám přišel vhod pomocník, který by tuto neoblíbenou činnost udělal za Vás a téměř sám. Máme pro Vás řešení – nejlepší mop na plovoucí podlahy. A není to mop ledajaký, co najdete v každém supermarketu a drogerii.

Bona Spray Mop na plovoucí podlahy je ideálním řešením pro úklid podlah

Jestliže si sami vyzkoušíte, byť jen jednou, tento nový způsob úklidu podlahových krytin, Bona Spray mop na plovoucí podlahy se stane Vaším nezbytným pomocníkem na čištění podlah. Odpadne Vám nepříjemná, únavná domácí práce jakou je vytírání s pomocí koštěte, kyblíku a hadru. Nošení kyblíku plného vody s universálním prostředkem z místnosti do místnosti, ždímání mokrého hadru rukama a ještě po celou dobu v předklonu.

Bona Spray Mop na plovoucí podlahu je velkým pomocníkem pro snadný úklid, a my Vám ho dokážeme nabídnout, předvést a prodat.

Bona Spray Mop na plovoucí podlahy je revoluční, kvalitně vyrobený a konstrukčně prakticky navržený, Vaše investice do tohoto inovativního vytíracího systému nebude promarněná a nebudete nadále investovat do žádného méně kvalitního výrobku. Neustále hledáte ten správný mop na vytírání a zkoušíte různé druhy mopů, rotačních mopů a parních mopů. Ty jsou ovšem neskladné, nepraktické a není kam je uskladnit. Řešení je, investice do Bona Spray Mopu, který je lehký, skladný a praktický a co je nejdůležitější, usnadní Vám domácí úklid.

Výhody Bona Spray Mopu na plovoucí podlahy

Setkáváme se s různými druhy podlahových krytin v domácnostech a komerčních prostorách a všude můžeme použít Bona Spray Mop. Není podstatné, zda máte na podlaze vinyl, dlažbu, PVC, olejované nebo lakované dřevo, ale i lakovaný korek. Tento systém údržby je vhodný pro všechny typy podlah, jelikož na nich nezanechává přebytečnou vlhkost. A to je jedna z předností tohoto mopu na plovoucí podlahy.

Další výhody, které od Bona Spray mopu můžete očekávat:

 • Ihned je připraven k použití
 • Účinná péče a ochrana podlahy
 • Špína, fleky, šmouhy jsou účinně odstraněny
 • Zlikvidujte kbelík s vodou
 • Netoxické a ekologické čisticí přípravky
 • Široké spektrum použití bez rozdílu druhu podlahy
 • Ergonomicky tvarovaný
 • Praktická doplnitelná nádrž na čisticí prostředek
 • Pratelný čisticí pad (bez aviváže)
 • Čištění podlah bez námahy a nepříjemných skvrn
 • Snadný úklid v těžce dostupných místech díky otočné hlavě mopu

Bona Spray Mop na plovoucí podlahy - pozor na napodobeniny

Bona Spray Mop na plovoucí podlahy se vyrábí v několika variantách, jedno mají všechny společné, jednoduché ovládání, efektivní a rychlý úklid bez zbytečných šmouh, méně času strávený úklidem prostřednictvím tohoto mopu na plovoucí podlahy.

Systém údržby je dokonalý a jistě Vás nadchne, jak účinný a jednoduchý je postup úklidu, který Vás osloví. Před použitím Bona Spray Mop na plovoucí podlahy, vyluxujte nebo zameťte podlahy a potom už necháte mopy na podlahy udělat svou práci. Rukojeť mopu je ergonomicky řešena a na ní je umístěna nádobka s rozprašovačem naplněným prostředkem na čištění podlahy. Jednoduchým stiskem páčky na rukojeti nastříkáte přípravek. Na hlavici mopu je systémem suchého zipu uchycen čisticí pad z mikrovlákna, kterým zlehka podlahu setřete.

Mop na plovoucí podlahy – Bona Spray Mop a jeho typy:

 • Bona Spray Mop Express
 • Bona Spray Mop
 • Bona Spray Mop Motion s vibrační hlavicí
 • Bona Spray Mop Curve

Čističe Bona jsou ekologické a netoxické, určené výhradně pro tento mop na plovoucí podlahy. Čističe používáme podle druhu podlahy.

Rozlišujeme tři základní řady čisticích přípravků pro Bona Spray mop na plovoucí podlahy:

1/ Čisticí prostředky na dřevěné a korkové lakované podlahy

2/ Čisticí prostředky na olejované dřevěné podlahy

3/ Čisticí prostředky na podlahy tvrdé např. kamenné podlahy leštěné, PVC, vinylové podlahy, laminátové podlahy, dlažby

Mop na plovoucí podlahy je opatřen nádržkou na čisticí prostředek, kterou jednoduše a rychle doplníte.

Na olejované podlahy prodáváme náhradní balení čisticího prostředku ve 2,5 litrovém balení a na tvrdé a lakované povrchy ve 4 litrovém balení. Použitím originálního Bona čističe do Bona Spray Mopu na plovoucí podlahy, dodáte krytině kvalitní údržbu, úklid a prodloužíte tak životnost Vaší podlahy. Jestliže budete používat universální čističe, můžete zničit svou podlahu, zároveň poškodit mop na plovoucí podlahy a nebude Vám uznána reklamace.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. má ve svém podlahovém studiu k prodeji, jak mop na plovoucí podlahy od společnosti Bona, tak i příslušenství a náhradní náplně.

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlah, Renovace parket či Broušení parket.