Mopy na podlahu

Mopy na podlahu
Mopy na podlahu 1
Mopy na podlahu 2
Mopy na podlahu 3
Mopy na podlahu 4
Mopy na podlahu 5
Mopy na podlahu 6
Mopy na podlahu 7

Vyzkoušejte Bona Spray Mopy na podlahy v naší prodejně

Znají to všichni, podlaha se musí vytírat, a je to únavná nekonečná práce, kterou jen málokdo ocení. Pokud hovoříme o vytírání podlahy, skoro vždy si představíme kbelík s vodou, koště, hadr, vše co je možné, tak zvednout do výšky nebo vystěhovat, potom ohnout záda a pustit se do práce. Tato domácí práce se nám dost často odmění podlahou plnou šmouh a nedokonalostí. Máme pro Vás řešení, jak si tuto práci alespoň o trochu zjednodušit, a zpříjemnit. Mopy na podlahy jsou pomocníci, kteří Vám zjednoduší vytírání.

Máte doma laminátové podlahy, dřevěné podlahy nebo vinylové podlahy či PVC podlahy? Nevděčný klasický způsob vytírání bez požadovaného efektu, zná každý z nás. Jsme si jisti, že by se Vám hodil pomocník, který Vám tuto činnost hodně zjednoduší a se kterým jednoduše uděláte velký kus práce. Nejlepší mopy na podlahy jsou Bona Spray mop a jeho varianty. Vyzkoušet si je můžete u nás, v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o.

Bona Spray Mopy na podlahy - nejlepší pro pravidelnou údržbu

Tento zajímavý způsob úklidu podlahových krytin Vás jistě přesvědčí, že už nebudete chtít být bez něj. Bona Spray Mopy na podlahy se stanou nezbytným prostředkem na čištění podlah. Můžete se zbavit kbelíku, hadru, koštěte a taky namáhavé, nepříjemné domácí práce, jako je klasické vytírání. Bona Spray Mopy na podlahy jsou nepostradatelnými pomocníky pro snadný úklid podlah.

Revoluční novinka, dokonale vyrobená, konstrukčně prakticky navržená, to jsou Bona Spray Mopy na podlahy. Investicí do tohoto údržbového systému nebudete zklamáni a přestanete kupovat levné a nekvalitní výrobky. Neustále vybíráte ten nejlepší mop na vytírání a jen se Vám doma hromadí mopy, hady a kbelíky? Zabírají Vám místo a jsou neskladné? Investice do pořízení Bona Spray Mopu, který je lehký, skladný a praktický, se Vám vrátí v podobě nejlepšího pomocníka pro snadný úklid domácnosti.

Bona Spray Mopy na podlahy a jejich přednosti

V komerčních prostorách i v domácnostech se setkáváme s různými druhy podlahových krytin. Pokud je jejich čištění stanoveno vytíráním, můžeme na ně vždy použít Bona Spray Mop. Tento systém je vhodný na dlažby, PVC, vinylové podlahy, lakované nebo olejované dřevo nebo na lakovaný korek. Bona Spray mop na podlaze nezanechává přebytečnou vlhkost. Je to jedna z velkých předností, kterou tyto mopy na podlahy předčí své konkurenty.

Bona Spray mopy na podlahy - přednosti v bodech

 • Použití pro různé druhy podlah
 • Snadný úklid v těžce dostupných místech díky otočné hlavě mopu
 • Snadné čištění podlah bez námahy a nepříjemných skvrn
 • Účinná péče a ochrana podlahy
 • Ekologické a netoxické čisticí prostředky
 • Připraven vždy k okamžitému použití
 • Ergonomicky tvarovaný
 • Fleky, špína a šmouhy účinně odstraněny
 • Kbelík s vodou je minulostí
 • Praktická nádrž na čisticí přípravek, která je doplnitelná
 • Čisticí pad z mikrovlákna je vypratelný bez aviváže

Bona Spray Mopy na podlahy mají spoustu napodobenin

Bona Spray Mopy na podlahy se vyrábí v několika verzích. Společné mají jednoduché ovládání, rychlý a efektivní úklid bez zbytečných šmouh, a také Vám výrazně ušetří čas, strávený úklidem. Stane se pro Vás nezbytným pro svou dokonalost, jednoduchost a účinnost při řešení vytírání a údržbě podlah.

Před použitím Bona Spray Mopy na podlahy, podlahy zameťte nebo vyluxujte, a poté už zapojte Váš nový mop. Na tyči mopu je umístěna nádržka s rozprašovačem. Jednoduchým stiskem páčky v rukojeti nanesete čisticí přípravek z nádržky na povrch podlahy. Na otočné hlavici mopu je systémem suchého zipu uchycen čisticí pad z mikrovlákna, kterým zlehka podlahu setřete.

Mopy na podlahy – Bona Spray Mop a jeho typy:

 • Bona Spray Mop Express
 • Bona Spray Mop
 • Bona Spray Mop Motion s vibrační hlavicí
 • Bona Spray Mop Curve

Čističe Bona jsou ekologické a netoxické, jsou výhradně určené pro Bona Spray mopy na podlahy. Čističe vybírejte podle druhu Vaší podlahy, rádi Vám při výběru poradíme. Rozlišujeme tři základní řady čisticích přípravků pro Bona Spray mop na plovoucí podlahy:

 1. Čisticí prostředky na podlahy dřevěné a korkové lakované
 2. Čisticí prostředky na olejované dřevěné podlahy
 3. Čisticí prostředky na tvrdé povrchy podlah např. kamenné podlahy leštěné, PVC, vinylové podlahy, laminátové podlahy, slinuté dlažby

Nádržka Bona Spray mopu na podlahy je jednoduše doplnitelná

Kvalitní údržbu Vaší pochozí plochy v interiéru úspěšně provedete s použitím originálního Bona čističe do Bona Spray Mopu na podlahy. Prodloužíte tím její životnost. U nás v Podlahy Praha, s.r.o. zakoupíte čisticí prostředek na olejované podlahy ve 2,5 litrovém balení a na dřevěné lakované a tvrdé povrchy podlah ve 4 litrovém balení. Jestliže budete neustále používat univerzální čistidla, můžete svou podlahu trvale poškodit. Pokud těmito čističi poškodíte i mopy na podlahy a nebude Vám uznána reklamace.

Všechny varianty mopů na podlahy od výrobce Bona, si u nás v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha, s.r.o. můžete objednat, zakoupit, vyzkoušet a také si k nim u nás zakoupíte náhradní náplně a příslušenství.

Také by vás mohli zajímat stránky broušení dřevěných podlah, Renovace parket či Broušení parket.