renovace parket - DRÁTKOVÁNÍ PARKET

Dřevěné parkety patří k podlahovým krytinám prověřeným léty. Na rozdíl od laminovaných materiálů však vyžadují péči. Mezi nejstarší způsoby údržby parket patří drátkování parket a jejich následné ošetření nalakováním kvalitním lakem. Ruční namáhavá práce při drátkování parket je dnes již nahrazena drátkovacími stroji, které jsou upevněny na speciálních rotačních bruskách.

Drátkování parket je jednou z námi nabízených služeb. Tímto způsobem renovace parket dokážeme vylepšit a oživit i značně znečištěné parkety. Při drátkování parket používáme techniku, která zvýrazňuje léta na parketách, často ji používáme i na nových podlahách pro docílení pocitu opotřebování nebo většího stáří. Drátkováním parket dokážeme zvýraznit efekt celodřevěné podlahy a tím i celkové atmosféry bytu.

Drátkování parket společností Podlahy Praha

Uvažujete-li o drátkování parket, pak jsou tu odborníci ze společnosti Podlahy Praha pro Vás. Naši profesionálové posoudí aktuální stav Vaší parketové podlahy, rozsah poškození a navrhnou potřebný rozsah prací. Staré parkety umíme drátkováním perfektně zrenovovat a tím podstatně prodloužit jejich životnost. Podlaháři, kteří v naší společnosti provádí drátkování parket, mají s tímto postupem renovace dlouholeté zkušenosti.

Drátkování parket je jednou z našich specializací, máme za sebou desítky dokončených zakázek.

Společnost Podlahy Praha se zabývá drátkováním parket již řadu let. Provádíme nejen drátkování parket, ale také částečné i celkové renovace podlah, včetně doplnění a výměny poškozených či chybějících dílců. Drátkování parket provádíme v bytech, domech, kancelářích, školních třídách či tanečních nebo sportovních sálech.

Drátkování parket - průběh

Drátkování parket provádíme výhradně speciálními jednokotoučovými drátkovacími stroji. Drátkovací stroj pomocí malých drátků (rotujících na stroji - jsou podobné jako několik drátěnek na nádobí, jsou však velmi důmyslné a speciálně navržené pro parkety) dokáže do hloubky odstranit nečistoty parket. Drátkováním parket odstraníme z podlahy všechny povrchové kazy jako rýhy, škrábance, fleky, zažloutlý lak, barvu, olej, vosk a jiné skvrny. 

Příprava parket před drátkováním - před drátkováním zbavíme parketovou podlahu všech vyčnívajících předmětů - hřebíky, vruty, spony či jiný spojovací materiál. Následují drobné opravy podlahy, náhrada vyjmutých vrutů či seschlého lepidla v místech, která dovolují přístup bez demontáže podlahy.

Vlastní drátkování parket provádíme pomocí speciálně vyvinutých strojů ohleduplných k podlaze, které zaručí rovnoměrné drátkování parket v celé ploše povrchu, bez nebezpečí vzniku hrbolů, rýh či "van". Prašnost při drátkování parket je omezena na minimum účinným odsáváním prachu do stroje. 

Pomocí drátkování parket uděláme z vaší staré podlahy novou!

Drátkování parket - přesvědčte se o našich kvalitách

Naše společnost provádí drátkování parket na profesionální úrovni již řadu let. Každá naše práce, má svůj přesně stanovený postup a je vždy provedena kvalitně. Svému řemeslu rozumíme, dokážeme poradit a doporučit správné řešení. Nabízíme kvalitní broušení parket a broušení dřevěných podlah za rozumné ceny. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Nabízíme prohlídku již realizovaného drátkování parket, na vlastní oči si tak můžete prohlédnout, jak kvalitní práci odvádíme. Při práci klademe důraz na servis a spokojenost zákazníka. Každé námi realizované řešení je zcela individuální, zhotovené dle Vašich představ. Žádná zakázka není pro naši firmu ani malá ani velká.

Naším cílem je na prvním místě spokojenost zákazníka! Nabídka profesionálních služeb společnosti Podlahy Praha vždy zahrnuje kompletní servis. Naší práci děláme kvalitně, máme s ní dlouholeté zkušenosti, a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Víme, že dobře odvedená práce je naší nejlepší vizitkou.

Obraťte se na nás, na drátkování parket jsme odborníci!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Máte zájem o renovaci podlahy?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Upřesnění poptávky